Casio Baby-G - super zegarek dla ucznia « maluchy.pl
ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Casio Baby-G - super zegarek dla ucznia

-
Casio Baby-G - super zegarek dla ucznia
Firma Casio jest znana z zegarków sportowych. W swojej ofercie ma ona setki modeli, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Jednak nie wszystkie zegarki nadają się dla dzieci. Jedną z ciekawych propozycji, zwłaszcza dla dziewczynek, są zegarki z serii Baby-G. Dlaczego warto postawić właśnie na nie?

Wygląd to podstawa

W przypadku dzieci i młodzieży jedną z podstawowych zalet zegarków jest ich wygląd. Większości uczniów nie interesuje to czy mechanizm jest kwarcowy czy może automatyczny. Nie ma dla nich też większego znaczenia cena czasomierza. Zupełnie inaczej jest z wyglądem. Zegarek powinien być nowoczesny, modny i naszpikowany różnymi gadżetami. Te wszystkie cechy posiadają zegarki Casio, dlatego też rodzice chętnie po nie sięgają wybierając czasomierz dla swojej pociechy.

Mechanizm

Jak już wcześniej wspomniano dla dziecka nie jest istotny mechanizm zamontowany w zegarku. Zupełnie inaczej jest w przypadku rodziców, którzy zwracają uwagę również na ten aspekt czasomierzy. W przypadku omawianych tu zegarków Casio Baby-G wszystkie modele wyposażone są w mechanizmy kwarcowe zasilane bateriami. Dzięki temu przez długi czas działają i nie ma potrzeby nakręcania ich.


Dlaczego warto wybrać zegarki Casio?

Poza wyżej wymienionymi cechami warto też wspomnieć o dodatkowych atutach Casio Baby-G. Zegarki tej marki charakteryzują się sporą ilością dodatkowych opcji. Zazwyczaj są wyposażone w stoper, sekundnik, alarm czy kalendarz. Ponadto cechuje je duża wytrzymałość, co w przypadku dzieci jest bardzo ważne. Wszystkie czasomierze są wodoszczelne i wodoodporne, dzięki czemu nie trzeba się martwić o to, że mały właściciel będzie mył ręce z zegarkiem na ręku. Kolejną zaletą jest wstrząsoodporność wielu modeli, która sprawia, że nawet upadek na ziemię nie zniszczy zegarka.

Koszty

Niewątpliwą zaletą jaką posiadają zegarki Casio jest ich niewygórowana cena, o czym można się przekonać przeglądając ofertę sklepu internetowego www.czaszegarkow.pl. W kolekcji Baby-G podstawowe modele można kupić za niespełna 300 zł. Biorąc pod uwagę jakość, wykonanie, dodatkowe funkcjonalności i przede wszystkim trwałość zegarków – jest to koszt, który warto ponieść.

Casio Baby-G - super zegarek dla ucznia - dodano: 2017-01-20

Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.