Ta zabawka dostępna w popularnej sieci została wycofana ze sprzedaży! « maluchy.pl
ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Ta zabawka dostępna w popularnej sieci została wycofana ze sprzedaży!

-
Ta zabawka dostępna w popularnej sieci została wycofana ze sprzedaży!
Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów został poinformowany przez producenta Tchibo Warszawa Sp. z o.o., że gryzaki Zajączek, sprzedawane od 19.08.2020 r, mogą nie być bezpieczne dla użytkowników, ze względu na zawartość substancji szkodliwych, które podejrzewa się o to, że mogłyby przekształcać się w nitrozoaminy i stanowić zagrożenie dla zdrowia.Informacja o wycofaniu produktu jest dostępna w sklepach stacjonarnych Tchibo oraz na stronie internetowej.

Szczegóły dotyczące produktu:

Nazwa produktu: gryzaki Zajączek

numer artykułu: 392615

numer zamówienia: 117342

sprzedawane od 19.08.2020 r.

Klienci proszeni są o zaprzestanie używania ww. wyrobów oraz o kontakt z Linią Obsługi Klienta (801 08 0016) w celu uzyskania zwrotu kwoty zakupu.

Gryzak wycofany ze sprzedaży


UOKiK nie jest właściwy do udzielania szczegółowych informacji konsumentom odnośnie akcji ogłaszanych i prowadzonych przez przedsiębiorców. Informacji związanych z kampanią udziela Tchibo Warszawa Sp. z o.o.

Wycofane ze sprzedaży
Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.