Grosicki, Pazdan i Kapustka będą zachęcać dzieci do ruchu razem z Kubusiem! « maluchy.pl
ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Grosicki, Pazdan i Kapustka będą zachęcać dzieci do ruchu razem z Kubusiem!

-
Grosicki, Pazdan i Kapustka będą zachęcać dzieci do ruchu razem z Kubusiem!
Kamil Grosicki, Michał Pazdan i Bartosz Kapustka zostali ambasadorami nowej kampanii Rusz się z Kubusiem!, której inicjatorem jest marka Kubuś. Piłkarze będą również obecni na etykietach nowego produktu – Kubuś Waterrr Sport.

Kamil Grosicki, Michał Pazdan i Bartosz Kapustka to czołowi polscy piłkarze, którzy nie tylko prezentują najwyższy poziom sportowy, ale również są idolami dzieci i są rozpoznawalni przez rodziców. Dlatego w ramach kampanii Rusz się z Kubusiem będą jako ambasadorzy wspólnie z marką Kubuś zachęcać najmłodszych do aktywności fizycznej. Ruch to nieodłączny i niezwykle ważny element dzieciństwa, dlatego dzieci już od najmłodszych lat powinny wyrabiać nawyki aktywnego spędzania czasu.

Jestem nie tylko piłkarzem, ale przede wszystkim ojcem, dlatego zdaję sobie sprawę jak istotne jest, by już od najmłodszych lat zachęcać dzieci do uprawiania sportu i ruchu oraz pokazywać im, że to świetna zabawa, a rodzicom, że to idealny sposób na spędzenie czasu z pociechami – przekonuje Kamil Grosicki, ambasador akcji Rusz się z Kubusiem!.

W ramach współpracy wizerunek piłkarzy będzie obecny na etykiecie nowego produktu Kubuś Waterrr Sport. To unikalna i funkcjonalna woda smakowa, przygotowana z myślą o potrzebach
i zainteresowaniach najmłodszych konsumentów, która idealnie sprawdzi się na treningu, czy podczas zabaw na podwórku. Kubuś Waterrr Sport dostępny jest w trzech wariantach: Citrus-mix, Jagoda i Malina-Granat. Każdy smak wzbogacony jest cennymi witaminami B6 i B12, które
są ważnym elementem dobrze zbilansowanej diety i pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego i nerwowego, a wszystko w poręcznych i wygodnych opakowaniach. Najmłodsi fani aktywności ruchowych i sportu mogą wreszcie sięgnąć po produkt, który powstał z myślą o nich, z oryginalnym dodatkiem w postaci znanych i lubianych piłkarzy na etykietach, co podkreśla atrakcyjność i funkcjonalność produktu, który dostępny jest już na sklepowych półkach.
Pamiętam z dzieciństwa, że nikt lepiej nie zachęci i nie zmotywuje do ruchu oraz aktywności niż ulubiony piłkarz, czy sportowiec. Dziś już z perspektywy rodzica widzę jak ważna jest promocja aktywnego spędzania czasu wśród dzieci, ponieważ sport ma niestety w dzisiejszych czasach dużą konkurencję w postaci komputerów, gier i Internetu. Jako ojciec czuję, że musimy zrobić wszystko, by znów zapanowała moda na ruch i zabawę z rówieśnikami – mówi Michał Pazdan, ambasador akcji Rusz się z Kubusiem.

Marka Kubuś od lat zachęca dzieci do aktywności fizycznej m.in. poprzez cykl biegów Waterrr Run, akcję PO PIERWSZE WF i obecność zimą na polskich stokach narciarskich.

W ramach akcji Rusz się z Kubusiem! zaplanowano szereg eventów i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami do wygrania. Akcję wspierać będą kampania reklamowa w telewizji oraz działania w Internecie z uwzględnieniem mediów społecznościowych. Marka Kubuś będzie również obecna na szeregu eventów sportowych, w tym m.in. podczas własnego cyklu imprez biegowych dla dzieci – Waterrr Run. Dokładny harmonogram działań poznamy wkrótce.
Grosicki, Pazdan i Kapustka będą zachęcać dzieci do ruchu razem z Kubusiem! - dodano: 2017-03-30

Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.