Wakacyjne niezbędniki na plażę « maluchy.pl
ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Wakacyjne niezbędniki na plażę

-
Wakacyjne niezbędniki na plażę
Bez tych kilku prostych zabawek trudno wyobrazić sobie wakacje z dziećmi nad morzem. Z ich pomocą powstają zamki, piaskowe rzeźby, baby, czy tunele prowadzące wprost do wody. Wiaderka, łopatki, grabki i foremki to obowiązkowe letnie akcesoria każdego małego plażowicza.

Kolorowe zestawy, wytrzymałe łopaty, niezmywalne obrazki na wiaderkach, foremki w kształcie morskich stworzeń czy bajkowe motywy na zabawkach to najlepsi umilacze czasu od eksperta zabawy - polskiej marki Wader. Podpowiadamy, które zabawki zamienią plażę w krainę pełną przygód i skarbów a piaskownicę w plac budowy.

Wózek Księżniczki

8 elementowy komplet dla małych księżniczek zawiera praktyczny wózek z kółkami, 2 litrowe, kwadratowe wiaderko z sitkiem, konewkę, foremki w kształcie rozgwiazdy i muszli, grabki, łopatkę. Grafika na wiaderku jest na trwale wtopiona w tworzywo dzięki czemu nie zmyje się nawet po intensywnym użytkowaniu i kontakcie z wodą czy piaskiem.

Tech Truck Auta Budowlane z Akcesoriami Do Piasku
zestawy zawierają trzy pojazdy budowlane do wyboru – wywrotkę, walec i ładowarkę. Odwzorowanie prawdziwych pojazdów oraz ruchome elementy uatrakcyjniają zabawę. W zestawie z Tech Truckiem jest łopatka, grabki i foremka.

Foremki Morskie
4 sztuki, kolorowe, zabawne foremki mają kształty morskich stworzeń: kraba, ośmiornicy, muszli i rozgwiazdy.

Statek z Akcesoriami Do Piasku
transparentny kadłub statku, uatrakcyjnia zabawę. Maluch może oglądać swoje” skarby” w środku. Kolorowa pokrywa statku ma wygodny uchwyt. W zestawie jest również młynek, łopatka i foremka z morskim motywem.

Komplet Do Piasku Akwarium
7 elementów, zestaw z kwadratowym, transparentnym wiaderkiem, dwoma foremkami, łopatką, grabkami i konewką. Przez transparentne wiaderko, dzieci, jak w akwarium, mogą oglądać swoje "skarby".

Komplet Do Piasku z IML
10 elementów, Pink - w zestawie konewka 0,5 litra, duże wiaderko
o pojemności 3,4 litra. Na wiaderku kolorowy obrazek IML przedstawiający małe syrenki i morskie motywy, 3 foremki z obrazkami, 2 foremki morskie, łopatka, grabki, sitko.

Zabawki do piasku z bohaterami bajek Disneyado zabawy zapraszają ulubieńcy dzieci - Anna i Elza, Myszka Miki, Mini, Auta, Nemo i Dory, Księżniczki czy Kubuś Puchatek

Komplet do piasku
9 elementów, zestaw z okrągłym wiaderkiem o pojemności 3,4l, które na całym obwodzie ozdobione jest nieścieralną naklejką IML z bohaterkami Krainy Lodu, sitko, łopatka, grabki, 4 foremki oraz młynek.

Łopatka długa - IML
łopatka ma długość 66 cm, mocny metalowy trzonek i wykonana jest z bardzo wytrzymałego tworzywa. Na szufli grafika IML z bajek: Auta i Kraina Lodu.

Komplet do piasku
7 elementów, w skład kompletu wchodzi kwadratowe wiaderko o pojemności 2 l. Nadruk IML z bohaterami bajki Auta na całym obwodzie, sitko, łopatka, grabki, dwie foremki oraz młynek.

Komplet do piasku
9 elementów, okrągłe wiadro o pojemności 3,4l, które na całym obwodzie ozdobione jest naklejką IML z Królewną Śnieżką. W zestawie również sitko, młynek, trzy foremki z wizerunkami księżniczek: Arielki, Roszpunki oraz Królewny Śnieżki, foremka w kształcie domku, łopatka i grabki.

Wózek z kompletem letnim

wózek na kółkach, wiaderko o pojemności 2l, które na całym obwodzie ozdobione jest nieścieralną naklejką IML z Mini, sitko, łopatka, grabki, dwie foremki oraz konewka.

Komplet do piasku
9 elementów, w jego skład wchodzi duże wiadro o pojemności 3,4l na całym obwodzie ozdobione nieścieralną naklejką IML – z sympatycznymi rybkami Nemo i Dory, sitko, konewka 0,5l, łopatka, grabki, 2 foremki z IML, duża foremka oraz motorówka.

Taczka
taczka z nadrukiem Kubusia Puchatka, zapewni maluchom mnóstwo frajdy przy załadunku i rozładunku piasku, kamyków i innych wakacyjnych skarbów.


Więcej letnich produktów Wader dostępnych jest na stronie.


Wakacyjne niezbędniki na plażę - dodano: 2018-07-06

Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.