Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Ważne tematy

-

Młody Doktor 3- Lecznica dla zwierząt

Gra komputerowa

Młody Doktor 3- Lecznica dla zwierząt

Młody Doktor 3- Lecznica dla zwierząt to najnowsza propozycja firmy Techland dla dzieci,
zwłaszcza dla małych dziewczynek kochających zwierzaki.
Gra została stworzona z myślą o kształtującej się psychice dzieci. Pomoże ona wyrobić u
malucha inteligencję emocjonalną i wysoki poziom empatii.
"Młody Doktor 3 bardzo pozytywnie wpływa na rozwój emocjonalny dziecka. Dzięki grze dziecko pogłębi swoją wrażliwość, nauczy się empatii i troski o innych. Polecam ten tytuł wszystkim rodzicom, którzy chcą zapewnić swoim dzieciom bezpieczną i wartościową zabawę."
Mówi Pan Marcin Sołodki - ekspert Fundacji Dzieci Niczyje, www.sieciaki.pl
Podczas gry dziecko zadba o chore zwierzątka, które bardzo potrzebują opieki i fachowej pomocy. Pacjentami malucha będą pieski, kotki, chomiczki, króliczki, ptaszki i inne zwierzaki. Można je nie tylko leczyć, ale także czyścić, karmić i bawić się z nimi!
Niemal każda mała dziewczynka marzy o własnym koniku- dzięki grze to marzenie się spełni! Po pracy w klinice można wybrać się na cudowną przejażdżkę po okolicy na swoim ulubionym rumaku.
Gra oferuje wiele ciekawych zadań rozwijających wiedzę i słownictwo dzieci. Zarządzanie budżetem lecznicy uczy planowania wydatków a kierowanie kliniką pogłębia umiejętność logicznego myślenia.
Premiera gry Młody Doktor 3- Lecznica dla zwierząt w cenie 49,90PLN już 25 lutego 2011. Gra dostępna będzie m.in. w sieciach Empik, Saturn, MediaMarkt, Auchan, Carrefour a także w wielu sklepach internetowych.