Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Centrum Edukacyjne TUTA

Rysia 2
80-175 Gdańsk
woj. pomorskie
tel: 507 368 385


e-mail: centrumtuta@gmail.com
www: https://web.facebook.com/tutacentrumedukacyjne/


Informacje o instytucji

Centrum Edukacyjne TUTA jest miejscem, w którym każdy - duży i mały, znajdzie coś dla siebie.
Oferujemy Państwu:
- zajęcia terapeutyczne,
- Klub Malucha
- wsparcie rodzinnego dietetyka
- zajęcia rozwijające dla maluszków
- wsparcie w rozwoju umiejętności Waszych dzieci
- zajęcia muzyczne

Zajęcia aktorsko - wokalne dla dzieci w wieku 6-10 lat (możliwość stworzenia grupy starszej oraz zajęć indywidualnych).
Zajęcia poprowadzi doświadczona instruktorka wokalu, aktorstwa i tańca.
W trakcie 60 minutowych zajęć dzieci bawiąc się, wykonują specjalnie przygotowane dla nich ćwiczenia wokalne, oddechowe i dykcyjne, a także uczą technik aktorskich. Na zajęciach wokalnych zwracamy uwagę na dykcję i prawidłową wymowę. Wykonujemy ćwiczenia oddechowe usprawniające pracę przepony, ćwiczenia słuchowe rozwijające wyobraźnię muzyczną, a specjalnie dobrane ćwiczenia wokalne pomagają nam nabrać właściwych nawyków wokalnych.

Zajęcia mogą stanowić przygotowanie do występów publicznych w szkole, w czasie koncertów i festiwali albo castingów.

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE. to opcja dla osób pragnących przygotować się na egzaminy wstępne na kierunki artystyczne (Musical na Akademii Muzycznej w Gdańsku, Studium Wokalno-aktorskie w Gdyni).

ZAJĘCIA TANECZNE: ZUMBA KIDS, TANIEC WSPÓŁCZESNY I ZAJĘCIA TANECZNO-GIMNASTYCZNE - zajęcia kierowane do dzieci i młodzieży.

TANIEC WSPÓŁCZESNY, to rozwijanie sprawności organizmu, praca nad świadomością własnego ciała, poszukiwanie ekspresji w wyrażaniu emocji, dążenie do teatralizacji ruchu. Dużo w nim jest elementów stretchingu - rozciągania, techniki jazzowej i solidnej podstawy klasycznej opartej na balecie. Tancerze mają możliwość wszechstronnego rozwoju, co pozwala im w późniejszym etapie nauki tworzyć własne choreografie i kreować swój styl tańca.

ZUMBA KIDS, to pasja, radość i wspaniała zabawa. Gwarantujemy uśmiech na twarzy wszystkich uczestników. Na zajęciach będziemy uczyć się jak rozgrzać swoje ciało i przygotować je do wzmożonej aktywności, a także układać proste, żywiołowe choreografie do znanych przebojów. Na koniec zajęć będziemy poznawać tajniki poprawnego rozciągania się.

ZAJĘCIA TANECZNO-GIMNASTYCZNE, to coś dla wszystkich, którzy lubią ćwiczenia fizyczne, układy fitness, ćwiczenia rozgrzewające oraz rozciągające. Zajęcia dla osób pragnących poprawić swoją kondycję oraz możliwości ruchowe ciała.

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE. to opcja dla osób pragnących przygotować się na egzaminy wstępne na kierunki artystyczne (Musical na Akademii Muzycznej w Gdańsku, Studium Wokalno-aktorskie w Gdyni).

Zachęcamy do zapisywania się na zajęcia telefonicznie bądź mailowo. Zapraszamy! ;)


Zajęcia