Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci

Poznaj tajniki sztuk walki


Termin i miejsce
12:00

CH Auchan

 
Puławska 36
05-500 Piaseczno
O zajęciach
 Poznaj tajniki sztuk walki

Bezpieczeństwo to podstawa, zwłaszcza gdy towarzyszy mu dobra zabawa! W sobotę 21 października mali goście Centrum Handlowego Auchan Poczesna będą mieć okazję poznania tajników sztuk walki. W ramach „Rodzinnych spotkań ze sportem” spróbują swoich sił w taekwondo, aikido czy krav madze. Nie wszystkie ruchy dozwolone!

Na jesienną chandrę i podwyższenie poziomu endorfin najlepszym rozwiązaniem będzie aktywność fizyczna w duchu dobrej zabawy. Wszyscy fani rozmaitych sztuk walki, zarówno amatorzy, jak i ci bardziej doświadczeni będą mogli już w najbliższą sobotę wziąć udział w instruktarzowych warsztatach i kursach prowadzonych przez profesjonalnych trenerów. W programie przewidziano zajęcia m.in. z aikido, taekwondo czy krav magi. Niech forma będzie z Wami!
Dla fanów „miękkiej” aktywności również przewidziano moc rozrywek. W pasażu galerii stanie dmuchany ring, na którym wszyscy chętni wezmą udział w prawdziwym bokserskim treningu. Miękkiego lądowania!
„Sportowy skok w szkolny rok” odbędzie się 21 października w Centrum Handlowym Auchan Poczesna przy ul. Krakowskiej 10 w Poczesnej koło Częstochowy. Zabawa sportowa rozpocznie się o 12.00 i potrwa do 18.00, a udział w wydarzeniu jest bezpłatny!


Organizator

CH Auchan

 
Puławska 36
05-500 Piaseczno