Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci

Żółty Wehikuł Czasu - Dinozaury


Termin i miejsce
12:30

yellow2

 
Sienkiewicza 61a
90-058 Łódź
tel: 504344032
O zajęciach
 Żółty Wehikuł Czasu - Dinozaury

Yellow 2 zaprasza na przygodę z żółtym wehikułem czasu, który będzie przenosił Małych Podróżników do fascynujących miejsc i odległych epok.

Podczas pierwszej podróży przeniesiemy się 200 milionów lat wstecz aby poznać Tyranozaura i jego kolegów. Wehikuł wyrusza 21 października (sobota) o godzinie 12.30. Na spotkania zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 3 do 6 lat wraz z rodzicami. Wspólnie spędzony czas poświęcimy na poznanie kilku interesujących faktów dotyczących prehistorii, warsztaty plastyczne podczas których dzieci będą mogły stworzyć własną i niepowtarzalną pamiątkę oraz gry i zabawy z elementami rytmiki.

Spotkanie będzie trwało dwie godziny i w jego trakcie zaplanowaliśmy przerwę na poczęstunek i regenerację sił Państwa pociech.

Koszt udziału w zabawie to 35 złotych, rodzeństwo - 50%. Ilość miejsc jest ograniczona, rezerwacji prosimy dokonać pod nr tel 504344032 lub wiadomość fb.
W ramach zajęć zapewniamy wszystkie artykuły plastyczne wykorzystywane w trakcie zabaw, posiłek, opiekę nad naszymi Małymi Podróżnikami oraz mnóstwo dobrej zabawy i śmiechu.
Ahoj przygodo!


Wiek

minimalny: 3 lata

maksymalny: 6 lat

Cena

normalny: 35 PLN

Organizator

yellow2

 
Sienkiewicza 61a
90-058 Łódź

 Żółty Wehikuł Czasu - Dinozaury   Żółty Wehikuł Czasu - Dinozaury