ciąża i poród

dziecko

kobieta

dla dzieci

rodzina

podróże

zobacz koniecznie

Baśnie i bajki

-

foto-konkurs

Zapraszamy do udziału w baśniowym konkursie. Tym razem do wygrania wspaniałe audiobooki. A czytają znakomici aktorzy: Zelnik, Seniuk, Malajkat!. Weź udział w konkursie i wygraj jeden z 3 audiobooków.

Nagrody

Posłuchajki. Baśnie z czterech stron świata

Niezwykłe historie, pełne wyjątkowych bohaterów, które odkryją przed dziećmi miejsca, o których wcześniej nie słyszały. Do posłuchania opowieści z najdalszych zakątków kuli ziemskiej: Danii, Serbii, Niemiec, Francji, Litwy, Hiszpanii, Nepalu, Mongolii, Persji, Armenii, Japonii, Maroka, Brazylii, z dalekiej Australii i wielu innych ciekawych miejsc w interpretacji znakomitego polskiego aktora - Jerzego Zelnika.

Posłuchajki. Księga bajek polskich

30 najbardziej znanych legend i baśni polskich, wprowadzą najmłodszych w cudowny świat, z którego wyłania się polska historia i tradycja. Każde dziecko z pewnością z zapartym tchem posłucha opowieści o losach niezwykłych bohaterów. Książka w interpretacji znakomitego polskiego aktora - Wojciecha Malajkata.

Posłuchajki. Wielka księga baśni rosyjskich

Od wielu pokoleń baśnie rosyjskie zachwycają niesamowitymi i pouczającymi historiami - zaczarowanego Konika Garbuska, odważnego Wianuszki, rezolutnej Duszeńki oraz wielu innych bohaterów. Posłuchajcie tych przepięknych opowieści w wykonaniu znakomitej polskiej aktorki - pani Anny Seniuk.

Zadanie

Jeśli chcesz wygrać konkursowe nagrody postępuj zgodnie z poniżej opisanymi krokami:
1) polub profil Książki dla dzieci na Facebooku (Książki dla dzieci)
2) udostępnij na swojej tablicy post konkursowy
3) odpowiedz na pytanie: Podaj nazwiska 3 aktorów, którzy użyczyli głosu postaciom z audiobooków - nagród w tym konkursie.


Wśród autorów prawidłowych odpowiedzi wylosujemy 3 osoby, które otrzymają jeden z audiobooków. Przed wysłaniem nagrody laureaci zostaną poproszeni o udzielenie odpowiedzi na jedno proste pytanie przesłane drogą e-mailową.

Konkurs trwa do 03.11.2013. Powodzenia!