ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Wyniki konkursu: Karmię z NUK

-

foto-konkurs

Miło nam przedstawić laureatów konkursu organizowanego przez portal maluchy.pl

Laureaci

 • Paulina Michta
 • Dominika Biszczak
 • Nagrody

  Miseczka z praską do pokarmu NUK

  Dzięki miseczce z praską możesz w mig wyczarować posiłek dla swojego dziecka! Miseczka posiada specjalne żłobienia, które ułatwiają rozbijanie pokarmu nie utrudniając przy tym jej czyszczenia ani jedzenia z niej. Przygotowane puree możesz podać Dziecku prosto z miseczki, co jest szczególnie wygodne, gdy jesteście poza domem. Idealnie sprawdzi się
  w restauracji, gdzie możesz szybko rozdrobnić to, co sama jesz i podać dziecku.
  Jeśli Dziecko jest już na tyle duże, by jeść samo, nawet w czasie zabawy miseczka nie powinna wywrócić się dzięki swojej antypoślizgowej podstawie. Unikniesz dzięki temu niepotrzebnych zabrudzeń blatu!

  Foremka do mrożenia pokarmu NUK

  Foremka do mrożenia pokarmu ma aż dziewięć, 60 mililitrowych zagłębień. Przeznaczone są do odmierzania równych porcji przygotowanego przez Ciebie, przetartego pokarmu. Jest wykonana z silikonu bezpiecznego dla jedzenia, które podajesz swojemu Dziecku.
  Materiał dostosowany jest nawet do przechowywania pierwszych kaszek. Już nigdy nie będziesz marnowała jedzenia! Wyjmujesz tyle porcji, ile potrzebujesz, a resztę trzymasz bezpiecznie pod przykrywką w lodówce lub zamrażalniku, aż do czasu kolejnego karmienia. Elastyczne opakowanie pozwoli Ci na wyjęcie nawet zmrożonej porcji, bez większego wysiłku.

  Miseczka do karmienia NUK EASY LEARNING

  Wraz z rosnącą aktywnością dziecka rośnie również jego zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Pierwsze stałe pokarmy zwykle podawane są ok. 5-7. miesiąca życia. Miseczka do karmienia NUK EASY LEARNING ułatwia przejście od piersi lub butelki do pierwszych posiłków stałych.

  Zestaw sztućców metalowych NUK EASY LEARNING

  Jak tylko dziecko nauczy się korzystać z łyżki i widelca, będzie chciało używać przy jedzeniu także noża - tak jak dorośli oczywiście! Najlepsze co możesz zrobić, to dawać dziecku dobry przykład. A ono będzie mogło samo nabierać wprawy, używając sztućców metalowych NUK EASY LEARNING. Zestaw zawiera nóż, widelec i łyżkę.