Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Ważne tematy

-

Mini Mini Kołyskanki

składanka

Mini Mini Kołyskanki

Mini Mini Kołysanki to kolejna płyta z serii ulubionych płyt dziecięcych, wydawanych we współpracy z kanałem Mini Mini TV. Ta edycja to kołysanki, zaśpiewane przez Aidę. Tradycyjne, polskie kołysanki, jakie śpiewały nam nasze babcie i mamy. Zaśpiewane w również tradycyjny sposób zapewnią spokój nie tylko dzieciom, ale również ich rodzicom. To nie jest płyta wokalna. Tu chodzi o nastrój, powrót do dawnej atmosfery rodzinnego domu z kominkiem, gdzie babcia piecze pachnące ciasteczka, a dziadek opowiada dawne historie rodzinne i nikt się nie spieszy. Któż z nas za tym nie tęskni?

„Kołysanki to nutki, które są niteczkami wyobraźni zawiązującymi więź między matką a dzieckiem. – mówi Aida. Jest to jeden z pierwszych schodków wielkiej miłości. Sama stoję na takim schodku i zapraszam Państwa w tę podróż macierzyństwa."

Płyta Mini Mini Kołysanki zyskała również uznanie rodziców i dzieci, a obecnie osiągnęła status Złotej Płyty.

Czy Mini Mini Kołysanki śpiewane przez „dobrą wróżkę” zapewnią spokojny start w życie dzieci, które będą miały szansę zasypiać przy tych wyjątkowych dźwiękach? Aida wierzy, że tak