Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Ważne tematy

Nasi specjaliści

chirurg dziecięcy

GrzegorzParuszkiewicz
Warszawa

Dr n. med.; chirurg dziecięcy zajmujący się leczeniem moczenia nocnego u dzieci. Prezes Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom z Moczeniem Nocnym „Dobra Nocka”.

więcej

chirurg i urolog dziecięcy

WojciechPerdzyński
Warszawa

Prof. nadzw. dr hab. med. Kierownik Zespołu Chirurgii Rekonstrukcyjnej Męskich Narządów Moczowo-Płciowych (dla doroslych i dla dzieci) Szpitala Damiana w Warszawie. Chirurgia dziecięca, urologia dziecięca, chirurgia prącia i cewki moczowej u dorosłych, chirurgia ogólna. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych, członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego, członek European Society for Pediatric Urology, certyfikat specjalizacyjny European Board of Pediatric Surgery
Wojciech Perdzyński

więcej

dermatolog

RomanNowicki
Gdańsk

Prof. nzw.dr hab.n.med, Przewodniczący Sekcji Dermatologicznej ZG PTA Katedra i Klinika Dermatologii, Wenerologii i Alergologii AM w Gdańsku, specjalista dermatolog, alergolog; członek Zespołu Mikologii Komitetu Parazytologii PAN i wielu międzynarodowych towarzystw naukowych - m.in.: European Society for Dermatological Research, European Academy of Dermatology and Venereology, European Nail Society, European Confederation for Medical Mycology, International Society for Human and Animal Mycology, American Academy of Dermatology i American Society of Cosmetic Dermatology and Aesthetic Surgery. Dyrektor NZOZ VITA MEDICINE.

Roman Nowicki

więcej

AleksanderOlsztyński
Gdynia

Lek. med., absolwent WAM, zajmuje się szczególnie dermatologią estetyczną; dodatkowe specjalizacje to medycyna morska i higiena; członek Wojskowej Izby Lekarskiej, Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz sekcji dermatochirurgicznej PTD.
Aleksander Olsztyński

więcej

DorotaPrandecka
Warszawa

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie, specjalizowała się w zakresie dermatologii w Szpitalu Św. Łazarza w Warszawie. Zajmuje się przede wszystkim dermatologią estetyczną, a głównie dermatologią laserową. Jest członkiem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych i Europejskiego Stowarzyszenia Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej - ESCAD oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów i Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Od 7 lat prowadzi Lasermed - Centrum Dermatologii Laserowej.
Dorota Prandecka

więcej

dietetyk

NinaJakubik
Warszawa

dietetyk medyczny; Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie. Jako absolwentka uhonorowana nagrodą Jego Magnificencji Rektora AM za udział w przygotowaniu prac naukowych. W chwili obecnej doktorantka w Zakładzie Profilaktyki Zagrożeń Środowiskowych Wydziału Nauki o Zdrowiu Akademii Medycznej w Warszawie. Autorka publikacji naukowych poświęconych tematyce alergii (głównie pokarmowych) oraz prac badawczych poświęconych problematyce odżywienia. W roku 2005 nagrodzona na Międzynarodowej Konferencji Uczelni Medycznych w Krakowie za pracę zatytułowaną: „Spożycie witamin i składników mineralnych wśród dzieci warszawskich”.
Nina Jakubik

duszpasterz dzieci

Bp AntoniDługosz
Częstochowa

Biskup pomocniczy częstochowski (ze stolicą tytularną Aggar), wikariusz generalny archidiecezji częstochowskiej. Profesor doktor habilitowany teologii. Święcenia kapłańskie przyjął 20 czerwca 1965; wybrany biskupem tytularnym Aggar i pomocniczym w Częstochowie 18 grudnia 1993, na biskupa został wyświęcony 6 stycznia 1994 przez Jana Pawła II w Bazylice Św. Piotra na Watykanie.
Bp Antoni Długosz

więcej

fizjoterapeuta

PawełZawitkowski
Warszawa

fizjoterapeuta; Klinika Patologii i Intensywnej Terapii Noworodka Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie, terapeuta NDT-Bobath
Paweł Zawitkowski

ginekolog-położnik

MaciejLipski


Dr n. med.; specjalista ginekologii i położnictwa; od 2003 roku pracuje w Poliklinice Ginekologiczno-Położniczej Arciszewscy w Białymstoku. W roku 2012 otrzymanie tytułu Lekarza Roku 2012 wraz z nagrodą od dziennika Kurier Poranny.
Maciej Lipski

więcej

ZenonMarcinkowski
Bydgoszcz

Dr nauk med.; absolwent Akademii Medycznej im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu; doktorat w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie; ordynator Oddziału Położnictwa i Patologii Ciąży Szpitala Miejskiego im. dr. Emila Warmińskiego w Bydgoszczy
Zenon Marcinkowski

więcej

StanisławSkublicki
Bydgoszcz

dr nauk med.; lekarz ginekolog, położnik, nauczyciel akademicki, ordynator Oddziału Patologii Ciąży Kliniki Położnictwa i Chorób Kobiecych przy Wojewódzkim Szpitalu im. Dr. J. Biziela w Bydgoszczy.
Stanisław Skublicki
RobertCzech
Gdynia

Lek. med.; specjalizacja z położnictwa i ginekologii. Absolwent Akademii Medycznej w Białymstoku. Pracuje w Centrum Zdrowia Gameta Gdynia.
Robert Czech

więcej

TomaszSkweres
Gdynia

Dr nauk med.; specjalista ginekolog-położnik, endokrynolog. Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku. Pracuje w Centrum Zdrowia Gameta Gdynia. Zainteresowania zawodowe – medycyna rozrodu i endokrynologia ginekologiczna, techniki zabiegowe w medycynie rozrodu – laparoskopia i histeroskopia.
Tomasz Skweres

więcej

DariuszMercik
Katowice

Dariusz Mercik

więcej

MonikaKnapik-Rybka
Kraków

Lek. med.; II stopień specjalizacji z ginekologii i położnictwa. Absolwentka Krakowskiej Akademii Medycznej im. Mikołaja Kopernika. Aktualnie współpraca z Prywatnym Szpitalem ginekologiczno - położniczym Ujastek, NZOZ ginekologii i położnictwa Gemelli (obydwie jednostki posiadaja certyfikat ISO 9001 2000), ponadto z Ośrodkiem Diagnostycznym i przychodnią specjalistyczną Ośrodka im. Świętego Rafała (polsko-włoska Fundacja Zdrowia im św. Rafała) oraz przychodnią lekarską Przedsiębiorstwa Budownictwa Mieszkaniowego. Członek Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego.
Monika Knapik-Rybka

więcej

LechDudarewicz
Łódź

Dr nauk med., specjalista ginekolog-położnik; zjmuje się diagnostyką prenatalną; Zakład Genetyki Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi
Lech Dudarewicz

więcej

JustynaMakowska
Łódź

Lek. med.; ginekolog - androlog. Specjalizuje się w zakresie ginekologii i położnictwa. Doświadczenie zawodowe zdobywała na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi jak również jako asystentka w Klinice Ginekologii Operacyjnej I Endoskopowej Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Obecnie pracuje w Klinice Leczenia Niepłodności Gameta w Łodzi.
Justyna Makowska
PawełRadwan
Łódź

Lek. med.; specjalizuje się w zakresie ginekologii i położnictwa. Doświadczenie zawodowe zdobywał na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi jak również jako asystent w Klinice Chirurgii Ginekologicznej Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki. Obecnie pracuje w Klinice Leczenia Niepłodności Gameta w Łodzi. Embriolog Kliniczny certyfikowany przez Europejskie Towarzystwo Rozrodu Człowieka i Embriologii (ESHRE).
Paweł Radwan

więcej

AnettaKarwacka
Warszawa

Lek. med.; specjalizacja II stopnia z zakresu położnictwa i ginekologii. Certyfikat zatrudnienia i odbycia zaawansowanego szkolenia w Klinice IVF Izrael. Od 2002 do dziś samodzielny pracownik - konsultant w zakresie diagnostyki i leczenia niepłodności w Klinice Invimed.
Anetta Karwacka

więcej

PreetiAgrawal
Wrocław

Dr nauk medycznych, specjalista II stopnia z Ginekologii i Położnictwa. Ukończyła studia medyczne w S.M.S.Medical College Jaipur w Indiach w 1990 roku. W okresie 1995-2001 odbyła szereg staży naukowych specjalizacyjnych w Niemczech, Danii, Anglii i Kanadzie. Obszarem jej zainteresowania jest medycyna holistyczna i medycyna psychosomatyczna. W ostatnich latach ukończyła wiele kursów z zakresu odżywiania, tradycyjnych metod wspierania zdrowia i możliwości ich zastosowanie w Ginekologii. Jest zwolennikiem podejścia holistycznego w Ginekologii i Położnictwa, łączy wiedzę medycyny tradycyjnej z medycyną naturalną , medycynę psychosomatyczną i zasady medycyny.
Preeti Agrawal

więcej

MartaGórecka-Balcerek
Wrocław

Lek. med. w trakcie II stopnia specjalizacji ginekologii i położnictwa; Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu; Prywatna Klinika MEDI CONCEPT we Wrocławiu
Marta Górecka-Balcerek

więcej

WiktorJarosz
Wrocław

Dr nauk med.; II stopień specjalizacji ginekologii i położnictwa; w roku 2000 otrzymanie honorowego tytułu Lekarz Przyjacielem Kobiety nadanego przez czytelniczki miesięcznika TWÓJ STYL (za troske o zdrowie kobiet i upowszechnianie profilaktyki raka); Prywatna Klinika MEDI CONCEPT we Wrocławiu
Wiktor Jarosz

więcej

AndrzejBanach
Wrocław, Trzebnica

Specjalista ginekologii i położnictwa od ponad 20 lat, Naprotechnolog i w tym aspekcie zajmuje się diagnostyką chorób ginekologicznych i endokrynologicznych jako głównej przyczyny niepłodności. Przez wiele lat związany zawodowo z onkologią ginekologiczną i diabetologią i przyczynami otyłości. Uczestniczy na bieżąco w certyfikowanych sympozjach i konferencjach dotyczących diagnostyki i leczenia niepłodności, otyłości, cukrzycy i endokrynologii ginekologicznej.

więcej

instruktor fitness

KatarzynaSempolska
Warszawa

doktorantka AWF Warszawa; propagatorka ćwiczeń fizycznych w okresie ciąży i połogu, autorka programu dla kobiet w ciąży Aktywne 9 miesięcy i programu dla matek z dziećmi w okresie niemowlęcym Klub aktywnej Mamy.
Katarzyna Sempolska

więcej

kardiolog dziecięcy

PawełBułacik
Wrocław

Oddział Kardiologii Dziecięcej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu; CORVIS NZOZ Prywatna Poradnia Kardiologiczna dla dzieci, Wrocław; liczne staże w kraju i za granicą; należy do Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego

więcej

kosmetolog

AnnaDąbrowska
Warszawa

Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości im B. Jańskiego i Wyższej Szkoły Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie, posiada uprawnienia do wykonywania peelingów lekarskich, ukończyła wiele dodatkowych szkoleń – między innymi z zakresu doradztwa wizerunku - w tym analizy kolorystycznej. Współpracuje z Wyższą Szkołą Zarządzania Personelem w Warszawie. Współorganizuje szkolenia indywidualne i grupowe (firmowe) z zakresu kształtowania wizerunku, aromaterapii, szkolenia dla masażystów i kosmetyczek.
Anna Dąbrowska

więcej

logopeda

KatarzynaMach
Częstochowa

Dyplomowany logopeda; ukończone studia pedagogiczne o kierunku nauczanie początkowe, oraz Pomagisterskie Studium Logopedyczne na Uniwersytecie Warszawskim. Od 1994 roku pracuje jako logopeda, początkowo w Szkole Podstawowej, a obecnie w Poradni Pedagogiczno - Psychologicznej.
Katarzyna Mach

więcej

WładysławPitak
Koszalin

Mgr pedagogiki - WSP w Słupsku, dyplomowany logopeda - Uniwersytet Gdański; certyfikaty w zakresie psychoterapii rodzin, muzykoterapii, sztuki estradowej w specjalności aktorskiej; specjalizacja - terapia nerwic i jąkania
Władysław Pitak

więcej

neurolog dziecięcy

AdriannaWilczek
Wrocław

Dr nauk med.; specjalista neurologii dziecięcej, pediatra. Doktorantka Instytutu Psychoneurologii w Warszawie z dużym doświadczeniem klinicznym. Praktyka prywatna - Specjalistyczny Gabinet Neurologii Dziecięcej.
Adrianna Wilczek

więcej

neurologopeda

MiraRządzka
Zielona Góra

Neurologopeda; specjalista wczesnej interwencji, pracownik dydaktyczny UZ (Podyplomowe Studia Logopedii z Terapią Pedagogiczną) w Zielonej Górze, Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa (podyplomowe studia Wczesna Interwencja i Wspieranie Rozwoju Dziecka) w Poznaniu, Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej (Podyplomowe Studia Logopedii) w Łodzi. Współautorka ogólnopolskiej akcji DBDL - Dzień Bezpłatnych Diagnoz Logopedycznych oraz współtwórczyni Fundacji Na Rzecz Dzieci z Zaburzeniami Mowy oraz Polskiego Związku Logopedów. Współpracuje ze Szkołą Rodzenia "Ksenia" oraz z oddziałem patologii noworodka i roomingiem w Szpitalu Wojewódzkim w Zielonej Górze. Trener masażu Shantali.
Mira Rządzka

więcej

okulista

PiotrJaworski
Katowice

Lek. med. okulista i chirurg oka, specjalizuje się w chirurgii oka i wyrównywaniu skomplikowanych wad refrakcji u dzieci i dorosłych. Ukończył Śląską Akademię Medyczną w Katowicach i odbył wiele zagranicznych staży (m.in. w Instytucie Okulistyki Fiodorowa w Moskwie). Ukończył też szereg specjalistycznych szkoleń m.in. z zakresu mikroendoskopii Como, chirurgii oczodołu Rostock, implantacji INTAX-ów i aplikacji soczewek kontaktowych. W 1996 skonstruował i opatentował aparaturę pomiarową wyznaczającą kąt skręcenia osi soczewki kontaktowej a wraz z zespołem lekarzy z OPTOMEDU jako pierwsi wprowadzili do Polski technologię tzw. indywidualnego dopasowania miękkich i twardych soczewek kontaktowych a także technikę wykorzystującą laser połączony z mikroendoskopem do rekonstrukcji dróg łzowych. Lek. med. Piotr Jaworski skonstruował też mikroskop i urządzenie do wyznaczania ostrości wzroku. Jest autorem wielu publikacji w specjalistycznych czasopismach naukowych.
Piotr Jaworski

więcej

DorotaOpławska
Kraków

Lek. med.; Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej; asystent w Oddziale Okulistyki WSS im. Rydygiera w Krakowie; specjalizacja I stopnia z okulistyki w 2001, w trakcie otwarcia przewodu doktorskiego. Odbyty staż w Glenfield Hospital Leicester UK.

więcej

MałgorzataRobaczyńska
Wrocław

Lek. med. specjalista II stopnia z okulistyki. Od 1986 roku asystent Katedry i Kliniki Okulistyki AM we Wrocławiu. Oddział Okulistyki Dziecięcej.
Małgorzata Robaczyńska

więcej

ortopeda

MarekNapiontek
Poznań

prof. dr hab. med., absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Zastępca kierownika Katedry Ortopedii Dziecięcej w Poznaniu. Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego, European Paediatric Orthopaedic Society, Paediatric Orthopaedic Society of North America, Societe Internationale de Chirurgie Orthopedique et de Traumatologie, ASAMI - Poland oraz Sekcji Ortopedii Dziecięcej PTOiTr. V-ce przewodniczący Sekcji Ortopedii Dziecięcej PTOiTr oraz ASAMI-Poland. Ponadto jest członkiem International Clubfoot Study Grip
Marek Napiontek

więcej

PiotrMorasiewicz
Wrocław

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Biogenes" Sp. z o.o., Wrocław REJESTRACJA telefon: 71-363-30-16 e-mail: rejestracja@biogenes.pl
Piotr Morasiewicz

pedagog

IwettaKrzyżanowska
Wrocław

Mgr pedagogiki. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, kierunek pedagogika opiekuńczo - wychowawcza, pedagog z 12 letnim stażem pracy w publicznych i niepublicznych placówka opiekuńczo - wychowawczych, pracownik pedagogiczny Ośrodka Rodzinnej Opieki Zastępczej Towarzystwa "NASZ DOM", licencjonowany trener programu PRIDE, organizator rodzinnego środowiska zastępczego i adopcji.
Iwetta Krzyżanowska

więcej

AgnieszkaSadowska
Wrocław

Mgr pedagogiki; absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, specjalność: pedagogika specjalna, słuchaczka Podyplomowych Studiów - Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna. Od czasu studiów pracuje z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz z niemowlętami. Współredaguje "Biuletyn dla Troskliwych Rodziców" wydawany przez Centrum Rozwoju Dziecka BEREK! we Wrocławiu, w którym przybliża zagadnienia wszechstronnej stymulacji rozwoju małego dziecka. Tworzy i prowadzi zajęcia stymulujące wszechstronny rozwój dziecka.
Agnieszka Sadowska

więcej

PiotrSzafarowicz
Wrocław

Mgr pedagogiki. Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego, kierunek pedagogika specjalna - resocjalizacja; pedagog z 12 stażem pracy w publicznych i niepublicznych placówkach opiekuńczo - wychowawczych; propagator i realizator autorskiego programu usamodzielnienia dla dorosłych wychowanków domów dziecka, obecnie szef Ośrodka Rodzinnej Opieki Zastępczej; trener PRIDE; koordynator programu PRIDE na teren Dolnego Śląska.
Piotr Szafarowicz

więcej

AlicjaWoszczyńska
Wrocław

Mgr pedagogiki. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, kierunek pedagogika specjalna - resocjalizacja, pedagog z 24 letnim stażem pracy w placówkach opiekuńczo - wychowawczych, logopeda szkolny, pracownik pedagogiczny Ośrodka Rodzinnej Opieki Zastępczej Towarzystwa "NASZ DOM", licencjonowany trener programu PRIDE, organizator rodzinnego środowiska zastępczego i adopcji.
Alicja Woszczyńska

więcej

pediatra

HannaWardak-Sędzicka
Gdańsk

Specjalista chorób dziecięcych. Specjalista medycyny rodzinnej. Fitoterapeuta. Absolwentka Gdańskiej Akademii Medycznej. Staż w Szpitalu Dziecięcym w Gdańsku-Oliwie. 18 lat pracy w Oddziale Dziecięcym w Ciechanowie na stanowisku starszego asystenta. Praktyka w poradni kardiologicznej dla dzieci.
Hanna Wardak-Sędzicka

więcej

DariuszGruszfeld
Warszawa

Dr nauk med. zastępca kierownika Kliniki Patologii Noworodka w Instytucie "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka". Lekarz pediatra, specjalista neonatolog z 13 letnią praktyką zawodową.

więcej

LiliannaBaran
Wrocław

Dr nauk med., specjalista chorób dziecięcych, specjalista neonatolog. Adiunkt na oddziale Noworodków I Kliniki Ginekologii i Położnictwa Akademii Medycznej we Wrocławiu. Praktyka Prywatna - Gabinet pediatryczny
Lilianna Baran

więcej

pediatra nefrolog

JacekZachwieja
Poznań

Prof. dr hab. med., specjalista pediatra, specjalista nefrolog, konsultant d/s nefrologii dla innych klinik pediatrycznych oraz dla Kliniki Neonatologii AM w Poznaniu; specjalista z zakresu wrodzonych wad układu moczowego, zespółu nerczycowego, kłębuszkowego zapalenia nerek, zakażenia układu moczowego, niewydolność nerek, zaburzenia funkcji nerek, moczenia nocnego i dziennego, nietrzymania moczu, nadciśnienia tętniczego oraz pediatrii ogólnej.
Jacek Zachwieja

więcej

położna

BarbaraRybicka
Gdynia

absolwentka Wydziału Położnych Medycznego Studium Zawodowego, specjalizacje: ginekologiczno-położnicza oraz opieka przed i okołoporodowa; prowadzi poradnictwo laktacyjne oraz Prywatną Szkołę Rodzenia "Bobas"; magister Prawa i Administracji
Barbara Rybicka

więcej

JoannaSyrek-Rawiak
Wrocław

Położna - Specjalistka opieki przed i okołoporodowej - z 12 letnim stażem pracy w sali porodowej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym przy ulicy Kamieńskiego we Wrocławiu. Założycielka prywatnej szkoły rodzenia "Sage-femme". Propagatorka naturalnego porodu.
Joanna Syrek-Rawiak

więcej

psycholog

EwaKostarczyk
Warszawa

Od 30 lat zajmuje się neurofizjologicznymi mechanizmami zachowania, psychologią eksperymentalną emocji i motywacji. Od 13 lat zajmuje się neurofizjologicznymi oraz psychologicznymi aspektami bólu.
Ewa Kostarczyk

więcej

KamilaStempińska
Warszawa

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Posiada ponad 8-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi od 0 do 6 lat i ich rodzicami.
Kamila Stempińska

więcej

JagodaChmiel
Wrocław

Doświadczenie w pracy diagnostyczno - terapeutycznej z dziećmi w opiece całkowitej; terapeuta rodzinny; pracownik Ośrodka Rodzinnej Opieki Zastępczej Towarzystwa "NASZ DOM".
Jagoda Chmiel

więcej

KatarzynaĆwirko
Wrocław

Psycholog kliniczny, Akademia Medyczna we Wrocławiu
Katarzyna Ćwirko

więcej

DorotaTopczewska
Wrocław

Zajmuje się diagnozą i terapią zaburzeń zachowania dorosłych, młodzieży i dzieci,w tym terapią zespołu nadpobudliwości z deficytem uwagi(ADHD), diagnozą możliwości intelektualnych dzieci i młodzieży z uszkodzeniem mózgu (zwłaszcza przy głębokich zaburzeniach mowy), terapią depresji; współpracuje z lekarzem psychiatrą
Dorota Topczewska

więcej

KrzysztofWrona
Wrocław

Psycholog kliniczny, zajęcia warsztatowe z dziećmi i młodzieżą niesłyszącą, praca z tzw. "młodzieżą trudną" w ośrodku OHP w Oleśnicy, obecnie współpracuje z Międzywojewódzką Przychodnią Sportowo-Lekarską we Wrocławiu, gdzie przyjmuje dorosłych, młodzież i dzieci.
Krzysztof Wrona

psychoterapeuta

MartaWołowska-Ciaś
Warszawa

Terapeuta w trakcie szkolenia w Szkole Terapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii GESTALT w Krakowie, tam też odbyte roczne szkolenie: Program Pomocy Psychologicznej. Ukończone magisterskie studia na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych oraz podyplomowe studia Public Relations na Uniwersytecie Warszawskim. Prowadzi konsultacje indywidualne i psychoterapię osób dorosłych oraz warsztaty rozwoju osobistego. Zawodowa pasja, to psychologia rozwoju dziecka oraz relacja między rodzicami i dziećmi.
Marta Wołowska-Ciaś

więcej

stomatolog

AnnaUchniewska
Płock

Lekarz stomatolog, od 1993 roku praktykuje jako lekarz stomatolog w Płocku i Radzanowie, ma pod opieką szkoły i przedszkole w Radzanowie. Chętnie przyjmuje dzieci w gabinecie, kącik zabaw w poczekalni i rozdawane po wizycie nagrody mają stworzyć dla dziecka dobre skojarzenia z gabinetem stomatologicznym. Dodatkowo oprócz podnoszenia kwalifikacji zawodowych uczestniczyła w treningach komunikacji, co pomaga nawiązać dobry kontakt zarówno z małymi, jak i dużymi pacjentami.

więcej

EwaCzerchawska-Jarosz
Wrocław

Lekarz stomatolog, absolwentka AM we Wrocławiu, Prywatna Klinika MEDI CONCEPT we Wrocławiu
Ewa Czerchawska-Jarosz

więcej

JaninaTęcza
Wrocław

Lek. stom., powadzi ARTIDENT Klinikę Stomatologii Dziecięcej we Wrocławiu - miejsce zaprojektowane z myślą o dzieciach, przyjazne dla całych rodzin. Klinika skupia zespół lekarzy stomatologów specjalizujących się w profilaktyce oraz leczeniu dzieci. Ideą lekarzy Kliniki jest indywidualne, pedagogiczne podejście do najmłodszych pacjentów. Kluczem do wzajemnej współpracy jest zdobycie zaufania maluchów, okazanie im dużo cierpliwości i wyrozumiałości, traktowanie ich jak dorosłych - by poczuły się komfortowo i bezpiecznie. Prócz pedagogicznego podejścia do Pacjenta, w Klinice ARTIDENT stosowane są inne nowoczesne metody leczenia, takie jak sedacja wziewna (gaz rozweselający), czy też znieczulenia SleeperOne. ARTIDENT współpracuje z Wydziałem Zdrowia Urzędu Miasta we Wrocławiu. Od kilku lat prowadzi akcje profilaktyczne w przedszkolach. Program ma na celu ograniczenie występowania próchnicy u dzieci w wieku przedszkolnym, a także zwiększenie świadomości rodziców i dzieci w zakresie profilaktyki próchnicy. Lek. stom. Janina Tęcza aktualnie jest w trakcie specjalizacji Master In Prosthodontics na Uniwersytecie Medycznym w Sienie we Włoszech. Opracowała i realizuje program Estetycznego Projektowania Uśmiechu, który ma na celu poprawę ogólnego wizerunku poprzez zabiegi z zakresu Stomatologii Estetycznej, Implantologii oraz Medycyny Estetycznej.

wychowawca przedszkolny

KatarzynaSkrzydło
Bytom

Mgr pedagogiki. Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym, ukończone Studium Nauczycielskie - wychowanie przedszkolne, Pedagogika wczesnoszkolna na Uniwersytecie Śląskim oraz studia podyplomowe z zakresu oligofrenopedagogiki i logopedii. Staż pracy 10 lat, cały czas w przedszkolu. Prowadzi również nauczanie indywidualne.
Katarzyna Skrzydło

więcej

JadwigaTomalka
Bytom

Mgr pedagogiki. Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym, ukończone Studium Wychowania Przedszkolnego oraz Pedagogika Opiekuńczo-Wychowawcza na Uniwersytecie Śląskim. Staż pracy - 25 lat , cały czas w przedszkolu, początkowo na stanowisku nauczyciela, od 13 lat na stanowisku dyrektora.
Jadwiga Tomalka

więcej

UrszulaKalinowska
Wrocław

Mgr pedagogiki - pedagogika opiekuńczo-wychowawcza (10 lat pracy pedagogicznej); logopeda (2 lata praktyki logopedycznej); specjalizacja z neurologopedii; terapeuta - ukończony kurs psychostymulacji, arteterapii, asertywności, emisji głosu, dykcji.
Urszula Kalinowska

więcej

MartaZwolenkiewicz
Poznań

więcej