ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Odkryj tajemnice Jury Krakowsko-Częstochowskiej z Hotelem Villa Verde

-
Odkryj tajemnice Jury Krakowsko-Częstochowskiej z Hotelem Villa Verde
Decydując się na wypoczynek w Polsce, zdecydowana większość Polaków najczęściej wybiera morze, góry, czy jezioro. Rodziny z dziećmi szukają takich miejsc na wakacje, jakie proponują hotele na bajecznych greckich wyspach czy chorwackim nabrzeżu, gdyż podróżując za granicę, przyzwyczaili się do najwyższych standardów pokoi hotelowych, SPA, wyżywienia, animacji dla dzieci czy bogatej oferty wycieczek fakultatywnych? Świetnie zorganizowane wakacje w Polsce przygotował Hotel Villa Verde Congress & SPA****, umiejscowiony w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Zawiercie - 50-tysięczne miasto w województwie Śląskim, usytuowane na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, a w nim posiadający bazę noclegową 166 pokoi, czterogwiazdkowy hotel Villa Verde Congress & SPA**** - to idealna destynacja na wakacje dla osób, które na swojej liście wymagań dotyczących wakacji mają takie punkty jak: najwyższej jakości baza hotelowa, atrakcje na całodzienne aktywności i animacje dla dzieci, wyżywienie oraz możliwość eksploracji atrakcji regionu. A region Jury należy do jednego z najpiękniejszych rejonów w Polsce.

villa verde pokoj


Szlak Orlich Gniazd to bez wątpienia jedna z perełek Europy Środkowo-Wschodniej. Niezwykły świat XIV wiecznych zamków, wznoszonych już za panowania Kazimierza Wielkiego na szczytach jurajskich wzgórz oraz kraina białych skał, kryjących w sobie tysiące malowniczych jaskiń, to istna gratka dla każdego ceniącego sobie piękno natury i aktywny wypoczynek. Turystyczna trasa szlaku ma ponad 169 km długości i ciągnie się od Krakowa, aż do Częstochowy, przyciągając do siebie ludzi z pasją, którzy pieszo, konno na rowerze lub podczas wspinaczki skałkowej chcą poznać uroki regionu Jury.

villa verde baseny park wodny


W trakcie Wakacji na Jurze można równocześnie zażywać orzeźwiających kąpieli w basenach Parku Wodnego Hotelu Villa Verde, rozkoszować się relaksującymi, czy prozdrowotnymi zabiegami w ekskluzywnym Centrum Wellness & SPA, by następnego dnia stanąć na szczycie któregoś z najsłynniejszych zamków w Europie lub poruszać się po mapie labiryntów „skalnych miast” i jaskiń, czy przepłynąć łodzią najdłuższą trasę podziemną w Polsce lub zostać beduinem na Pustyni Błędowskiej, czy górnikiem w kopalni srebra.


spa


Miejscem, które przyciąga gości z całego świata jest popularny ostatnimi czasy, dzięki serialowi Netflix pt. „Wiedźmin” Zamek Ogrodzieniec. To właśnie w jego obrębie kręcono sceny tego kultowego serialu. Tuż obok Hotelu usytuowany jest Rzemieślniczy Browar Jana. A to tylko pierwiastek oferty Jury Krakowsko-Częstochowskiej i Hotelu Villa Verde na Wakacje 2020. Nie lada atrakcją w hotelu Villa Verde jest również jedno z niewielu w Polsce - Piwne Spa, gdzie goście hotelowi mogą zażywać kąpieli w piwie.

Browar Jana


Na najmłodszych gości czekają fantastyczne animacje i zabawy pod czujnym okiem animatorów, park wodny wyposażony w baseny zewnętrzne i zjeżdżalnie. Amatorzy spacerów znajdą w okolicy bajkowe tereny do uprawianie nordic walking, a szukający spokoju, relaksu i wyciszenia mogą pod opieką profesjonalnego instruktora, uczęszczać na zajęcia z jogi.

Osoby, które decydują się w tym roku spędzić urlop czy wakacje w Polsce, zazwyczaj chcą mieć gwarancję najwyższych standardów bezpieczeństwa związanych z Covid-19. Dlatego też w Hotelu Villa Verde wprowadzono szereg procedur mających na celu zminimalizowanie wystąpienia ryzyka zarażenia koronawirusem.

villa verde nocą


Hotel Villa Verde Congress & SPA**** to nowoczesny kompleks położony w samym sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Znakomity obiekt wyważa koncepcję Hotelu idealnego zarówno dla Biznesu jak i na wypoczynek Rodzinny. Hotel wchodzi w skład Grupy Łapaj, firmy rodzinnej posiadającej w swoim portfolio firm również Hotel Verde Montana Wellness & SPA**** w Kudowie Zdrój oraz Rzemieślniczy Browar Jana, który warzy jedne z najlepszych piw kraftowych w Polsce.

Szczegółowa oferta pakietowa Bezpiecznych Wakacji 2020 w Villa Verde.

Hotel Villa Verde Congress & Spa
ul. Mrzygłodzka 273
42-400 Zawiercie

tel. (+48) 32 670 38 00
tel.: +48 602-631-959
e-mail: recepcja@villaverde.pl
witryna: www.villaverde.pl


Odkryj tajemnice Jury Krakowsko-Częstochowskiej z Hotelem Villa Verde - dodano: 2020-07-21

Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.