ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Pasterka online 2020

-
Pasterka online 2020
W dobie pandemii szczególnie ważne stają się bezpieczne sposoby uczestnictwa w tradycyjnych mszach świąt Bożego Narodzenia. Dlatego tegoroczna pasterka będzie transmitowana online z wielu kościołów w całej Polsce. Poniżej zamieszczamy informacje o wybranych relacjach na żywo.
Wystarczy wybrać jedną z proponowanych transmisji i dołączyć do uczestników. Przy większości z nich znajduje się informacja o czasie pozostałym do rozpoczęcia relacji z pasterki online


Pasterka - Bazylika Jasna Góra


Jasna Góra - sanktuarium i klasztor zakonu paulinów w Częstochowie, jedno z najważniejszych miejsc kultu maryjnego w Polsce.

Pasterka online - Dominikanie Łódź


Klasztor Ojców Dominikanów – konwent błogosławionego Piotra Jerzego Frassatiego. Klasztor znajduje się na terenie par. Św. Mateusza Ewangelisty.

Transmisja pasterki - Parafia Matki Bożej Piekarskiej - Katowice


Parafia Matki Boskiej Piekarskiej w Katowicach na Osiedlu Tysiąclecia w Katowicach.

Pasterka - Parafia Św. Floriana - Częstochowa


Relację możesz obejrzeć zarówno na komputerze stacjonarnym, jak i na urządzeniach mobilnych.

Lista - pasterka online


Pasterka online 2020 - dodano: 2020-12-19

Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.