Zaginął chłopiec! Nie wrócił z placu zabaw! « maluchy.pl
ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Zaginął chłopiec! Nie wrócił z placu zabaw!

-
Zaginął chłopiec! Nie wrócił z placu zabaw!
Policja w Katowicach poszukuje 11-letniego Sebastiana, chłopiec nie wrócił do domu z placu zabaw. Po raz ostatni kontaktował się z rodziną w sobotę. Każdy, kto zna miejsce pobytu chłopca lub widział go, proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji.

Z ustaleń wynika, że 11-letni Sebastian wyszedł w sobotę na plac zabaw. Do domu miał wrócić o godz. 19:00. Chłopiec wysłał SMS-a do swojej mamy z prośbą, aby mógł wrócić o godz. 19:30, mama zgodziła się na późniejszy powrót. Nie wrócił jednak do domu ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

11-latek zaginął w okolicy Burowca, Dąbrówki Małej na pograniczu z Sosnowcem. Jak poinformowała katowicka policja, są tam tereny leśne i poprzemysłowe.

Sebastiana szukają dwie strażackie grupy poszukiwawcze z psami.

Każdy, kto ma informacje na temat miejsca pobytu chłopca, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Katowicach pod numerem telefonu 47 85 125 55, 47 85 120 00. Można też kontaktować się z najbliższą jednostką policji pod numerem 112.

Pilne


Zaginieło dziecko
Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.