ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Wszyscy razem za naukę!

-
Wszyscy razem za naukę!
Akcja #WszyscyRazemZaNaukę to projekt, który ma na celu szerzenie treści edukacyjnych dla dzieci i młodzieży. Jego pomysł narodził się w czasie ogólnoświatowej pandemii, gdy wszyscy - wraz z sektorem oświaty - zostali zmuszeni do przeorganizowania swojej codzienności. Misją Planety Robotów, która jest organizatorem akcji, od zawsze było szerzenie nauki poprzez zabawę̨, więc i tym razem postarali się, by przekuć trudną i niecodzienną sytuację w coś pozytywnego.

Projekt #WszyscyRazemZaNaukę zrzesza YouTuberów, którzy na co dzień publikują treści związane z LEGO, grami czy eksperymentami. Specjalnie w ramach akcji przygotowali dodatkowe materiały po to, by wesprzeć najmłodszych w nauce. Do akcji włączyli się między innymi Brodaty Geek, SimsWeek czy MegaSpaceFighter. Tematyka filmów objętych projektem jest bardzo szeroka, więc każdy na pewno znajdzie coś dla siebie - ciekawe eksperymenty, projekty DIY, instruktaż jak stworzyć robota, treści matematyczne oraz wiele innych ciekawych i inspirujących rzeczy. Wszystkie materiały znajdują się pod tym linkiem: https://www.planetarobotow.pl/wszyscy-razem


Wszyscy razem za nauke


Tagi: #edukacja #WszyscyRazemZaNaukę #nauka #zabawa #Internet #pandemia #dzieci #młodzież #szkoła #nauczyciel #rodzic


Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.