ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Oryginalny prezent na roczek

-
Oryginalny prezent na roczek
Pierwsze urodziny to dla każdego dziecka i jego rodziców ogromne wydarzenie. Najczęściej jednak przed uroczystością zastanawiamy się, co kupić na roczek dla dziecka? Bez wątpienia najpopularniejszą formą podarku są zabawki edukacyjne, które wpływają pozytywnie na rozwój intelektualny dziecka. Jakie prezenty na roczek cieszą się obecnie największym zainteresowaniem?


Oryginalny prezent na roczek - Dlaczego jest tak ważny?


Pierwszy roczek dziecka świętowany jest najczęściej przez najbliższą rodzinę oraz znajomych. Szczęśliwi rodzice pragną wyprawić dziecku pierwsze przyjęcie, w trakcie którego otrzyma upominki, które pozostaną z nim na całe życie. Najczęściej staramy się, aby nie był on zbyt oklepany, i przyniósł dziecku największą radość. Szczególny problem w tym przypadku mają zarówno rodzice chrzestni, jak i dziadkowie, czy najbliższe ciocie. Jakie prezenty cieszą się obecnie największym uznaniem?

Najpopularniejsze pomysły na prezent na roczek!Zabawki edukacyjne na roczek


Bez wątpienia zabawki edukacyjne są najpopularniejszą formą prezentu dla dziecka na roczek. Dzięki nim maluch może się doskonale bawić, ale także rozwijać. Zabawki edukacyjne dostępne obecnie na rynku są różnorodne. Wymienić można tutaj maty edukacyjne, zabawki manualne w formie garnuszków lub śpiewających misiów, a także samochodziki i lalki.

Współcześnie nierzadko stawiamy także na edukacyjne książki, które maluch może przeglądać samodzielnie. Popularność zyskały także tak zwane "pchacze", które pomagają dziecku chodzić. Ciekawą propozycją są także baseny z kulkami, pierwszy rowerek lub zjeżdżalnia. Wszystko po to, aby wywołać uśmiech na twarzy małego dziecka. Inną propozycją w tym przypadku może być także zakup kocyka z imieniem lub personalizowany łańcuszek do smoczka.

prezent na pierwsze urodziny


Ubranka na roczek


Odzież to kolejna propozycja, która jednak budzi wiele wątpliwości. Przede wszystkim kupując ubranko, nie mamy pewności, iż wybrany przez nas rozmiar będzie adekwatny do rozmiaru, który aktualnie ma dziecko. Drugą kwestią jest także aspekt wizualny.

Dane ubranko może się zwyczajnie nie spodobać lub może być zupełnie niepraktyczne. Wiele osób rezygnuje z tej formy prezentu na rzecz kart podarunkowych do konkretnego sklepu. Dzięki temu każdy rodzic będzie mógł wybrać dla swojej pociechy rzecz, która będzie odpowiednia pod każdym względem.

Biżuteria na roczek


Ta naprawdę biżuteria w formie prezentu popularna była kilka lat temu. Obecnie trend ten wraca. Na rynku dostępne są warianty łańcuszków, bransoletek, a także innych elementów biżuterii dla małych chłopców i dziewczynek. Warto zaznaczyć, że jest to prezent, który może towarzyszyć dziecku do końca życia, zwłaszcza wtedy, kiedy postawimy na wariant biżuterii wykonanej ze złota o prostym formacie.

Inne propozycje prezentów na roczek


Wśród wariantów prezentu na roczek wymienić można także:
  • sesję zdjęciową,
  • foto album,
  • sztućce dziecięce,
  • zestawy kosmetyków pielęgnacyjnych.

Gdzie kupić prezent na roczek?


Te i wiele innych ciekawych rozwiązań możesz znaleźć na stronie https://dzidziusiowo.pl. To miejsce pełne inspiracji, informujące od dostępności danych produktów i ich cenie. Dzięki tej stronie w szybki i posty sposób odnajdziesz najlepszy wariant prezentu w danym przedziale cenowym. Zaoszczędź czas i już dziś zapoznaj się z ofertą!


Oryginalny prezent na roczek - dodano: 2021-02-24

Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.