Tremonti Ski & Bike Resort - niezwykłe rodzinne wakacje w górach « maluchy.pl
ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Tremonti Ski & Bike Resort - niezwykłe rodzinne wakacje w górach

-
Tremonti Ski & Bike Resort - niezwykłe rodzinne wakacje w górach
Tremonti Ski & Bike Resort to jedyny w swoim rodzaju hotel w górach położony w samym sercu Karpacza, z widokiem na Skalny Stół, Śnieżkę i Kopę. Sprawdź udane patenty na wakacyjny wypoczynek w górach z dziećmi! Tutaj zdecydowanie wypoczniesz w swoim rytmie!

Rodzinne apartamenty z aneksem kuchennym


Apartamenty w Tremonti Ski & Bike Resort wyposażone są w niezbędne udogodnienia, które sprawdzą się doskonale w przypadku rodzin z dziećmi. Przede wszystkim są wygodne i przestronne, wszystkie posiadają aneksy kuchenne oraz balkon lub taras. Przestrzeń zapewnia beztroski wypoczynek każdego członka rodziny. W resorcie dostępne są akcesoria, które ułatwia pobyt z dzieckiem: łóżeczko dla dzieci, wanienka, nocnik, podstawka, przewijak.

Tremonti pokój


Animacje dla dzieci


W Tremonti Ski & Bike Resort wiedzą, co jest najważniejsze dla rodziców - bogaty i urozmaicony pakiet animacji dla dzieci. Część wakacyjnych atrakcji została zaplanowana w hotelowym Kids Clubie i pokoju gier, a część w plenerze. Bezpieczna i przyjazna atmosfera sprawia, że dzieci czują się w resorcie beztrosko i komfortowo.

Tremonti kids club


Całoroczny basen z widokiem na góry oraz spa dla najmłodszych


Basen zewnętrzny czynny jest przez cały rok, latem można schłodzić się w nim po wielogodzinnych górskich wędrówkach lub w upalne i słoneczne dni. W weekendy organizowane są rodzinne grille nad basenem przy dźwiękach muzyki w atmosferze pełnego relaksu.

Tremonti basen


Tremonti basen zewnetrznyPo całym dniu intensywnych harców w hotelowych zakamarkach czy podczas górskich wędrówek najmłodsi mogą skorzystać ze strefy relaksu. Znajdą tutaj ukojenie zmęczone całodziennym marszem stópki w przyjaznej i pełnej zabawy atmosferze. W Strefie Wellness znajduje się również bezpieczny brodzik z dmuchanymi zabawkami dla maluchów.

Tremonti SPA dla dzieciAktywny wypoczynek


Tremonti to specjaliści od aktywnego wypoczynku i podczas całego pobytu Goście są zachęcani do uprawiania sportów związanych z górami. Waldek - człowiek od zadań specjalnych, ale przede wszystkim licencjonowany przewodnik zabiera Gości w Karkonosze na rodzinne wyprawy piesze i rowerowe. Poznacie nieoczywiste miejsca, ale równie ciekawe i warte odwiedzenia.

Tremonti trasy rowerowe


Menu dla #foodloversów


Szef kuchni w resorcie Tremonti, wie jak trudne mogą być poranki szczególnie dla maluchów. Serwowane śniadaniowe klasyki zadowolą najbardziej wymagające podniebienia. W Restauracji GUSTO, oprócz specjalnie skomponowanego menu dla dzieci, serwowana jest najprawdziwsza włoska pizza, której nie oprą się również dorośli! W godzinach popołudniowych dzieciom do lat 12 serwowana jest smaczna i zdrowa zupa.

Tremonti restauracja


Tremonti to hotel w górach dla rodzin z dziećmi z niezwykłym klimatem i beztroską atmosferą.

Hotel Tremonti Ski & Bike Resort
ul. Konstytucji 3 Maja 77/77a
58-540 Karpacz

Recepcja & Rezerwacja
tel. +48 75 76 96 000
e-mail: recepcja@tremonti.pl
witryna: www.tremonti.pl


Tremonti Ski & Bike Resort - niezwykłe rodzinne wakacje w górach - dodano: 2022-07-15

Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.