ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Mercure Hotel Szklarska Poręba - siła natury jest tutaj

-
Mercure Hotel Szklarska Poręba - siła natury jest tutaj
Mercure Hotel Szklarska Poręba to miejsce dla osób poszukujących komfortowego wypoczynku i niezapomnianych doświadczeń. Powstał w jednej z najlepszych lokalizacji w Szklarskiej Porębie, zaledwie 600 m od wyciągu narciarskiego Ski Arena Szrenica, w otulinie wyciszających drzew nad przyjemnie szumiącym potokiem. Hotel zapewnia doskonałą bazę wypadową dla osób ceniących aktywny wypoczynek przez cały rok.


Rodzinne i wygodne pokoje


Hotel oferuje 140 komfortowych pokojów i apartamentów, które wyposażone są w niezbędne udogodnienia. Największe apartamenty posiadają aneksy kuchenne z pełnym wyposażeniem. Energetyczne kolory, przestrzeń sprzyjająca wypoczynkowi pozwalają na błogi wypoczynek. Subtelny i luksusowy design, bliskość natury oraz doskonała lokalizacja oczarują koneserów beztroskiego wypoczynku.

Mercure Szklarksa Poręba - pokój


Dla dzieci


W tym miejsce nie zapomniano najmłodszych. Hotelowy Kids Club to przyjazne miejsce, w którym dzieci odkrywają leśne zakamarki w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze zabawy. Bogaty program kreatywnych animacji pomoże dzieciom rozwijać pasje i talenty, a swobodna atmosfera pozwoli poczuć się beztrosko i komfortowo.

Strefa SPA & Wellness to przestrzeń relaksu i odprężenia, w której znajduje się bezpieczny brodzik z zabawkami wodnymi. O małe brzuszki zadbał sam Szef Kuchni Restauracji BERGO, każdy Mały Łasuch znajdzie tutaj coś dla siebie.

Mercure Szklarksa Poręba - Kids Club


Regeneracja i wypoczynek


BERG Spa & Wellness to miejsce odprężenia. Aromatyczne masaże i zabiegi zregenerują zmęczone ciało i ukoją umysł. W strefie wellness znajduje się basen wewnętrzny oraz 3 sauny: sucha, parowa i na podczerwień. Na zewnątrz hotelu znajduje się całoroczne jacuzzi z kojącym widokiem na naturę i strefą relaksu z leżakami.

Mercure Szklarksa Poręba - basen


Smak


Stylowa Restauracja Bergo jest przestronna i otwarta na przyrodę zachwyca wnętrzami i niezobowiązującą atmosferą. Dania pobudzą smak i apetyt, hotel słynie również z urozmaiconych śniadań, podczas których serwowane są regionalne smakołyki.

Mercure Szklarksa Poręba - restauracja BERGO


Zaplanuj rodzinny pobyt w Mercure Hotel Szklarska Poręba!

Mercure Hotel Szklarska Poręba
ul. Okrzei 17
58-580 Szklarska Poręba

Recepcja
tel. +48 75 303 10 00, wew. 2
e-mail: HB844@ACCOR.COM
witryna: www.mszklarska.plMercure Hotel Szklarska Poręba - siła natury jest tutaj - dodano: 2023-03-24

Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.