ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Hotel Unitral w Mielnie - idealny wypoczynek przez cały rok

-
Hotel Unitral w Mielnie - idealny wypoczynek przez cały rok
Hotel Unitral w Mielnie znajduje się zaledwie 200 m od linii brzegowej Morza Bałtyckiego oraz około 300 metrów od nadbrzeża Jeziora Jamno. Miejsce do idealnego wypoczynku o każdej porze roku

Z myślą o różnych potrzebach naszych Gości do dyspozycji są luksusowe pokoje i apartamenty czterogwiazdkowe oraz w nowoczesnej aranżacji, z balkonami, klimatyzacją, dużymi najwyższej jakości łóżkami oraz panoramicznymi oknami apartamenty i pokoje w standardzie pięciogwiazdkowym

Hotel Unitral Mielno


Hotel Medical SPA Unitral jest jedynym hotelem nad morzem z basenem solankowym w Polsce. Wysokie zasolenie sięgające 15% pozwala unosić się na tafli wody dokładnie tak jak w Morzu Martwym. Dźwięki relaksującej muzyki oraz feria kolorowych świateł są idealnym dodatkiem błogiego relaksu.

Hotel Unitral Mielno


Naszym niewątpliwym atutem jest bogata oferta, obejmująca zabiegi SPA, zabiegi odnowy biologicznej czy zabiegi kosmetyczne. Dodatkową atrakcją jest basen rekreacyjny z jacuzzi, który jest dostępny dla wszystkich Gości bez ograniczeń.

Hotel Unitral Mielno


Tuż przy głównym wejściu do hotelu znajduje się przestronne, nowoczesne i eleganckie lobby z barem i recepcją. Wystrój i obsługa już od wejścia przekonują o słusznym wyborze i perspektywie miło i komfortowo spędzonego czasu.

Lobby hotelowe zaprasza wszystkich Gości odwiedzających Mielno na odpoczynek przy przepysznej kawie, specjałach naszej kawiarni jak i wyśmienitych daniach serwowanych przez naszego szefa kuchni.

Hotel Unitral Mielno


Serdeczna atmosfera, wyśmienita kuchnia oraz atrakcje hotelu – sprawiają, że Unitral jest wprost idealnym miejscem na wczasy nad morzem zarówno dla rodzin z dziećmi jak i wypoczynek we dwoje.

HOTEL MEDICAL SPA UNITRAL
ul. Piastów 6
76-032 Mielno

Recepcja
tel. +48 94 3168 100 lub 200
kom. +48 725 660 330
e-mail: recepcja@unitral.pl
witryna: www.unitral.plHotel Unitral w Mielnie - idealny wypoczynek przez cały rok - dodano: 2023-04-26

Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.