Hotel Klimek****SPA - wyjątkowe i komfortowe miejsce w Beskidzie Sądeckim « maluchy.pl
ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Hotel Klimek****SPA - wyjątkowe i komfortowe miejsce w Beskidzie Sądeckim

-
Hotel Klimek****SPA - wyjątkowe i komfortowe miejsce w Beskidzie Sądeckim
Hotel Klimek****SPA to wyjątkowe miejsce w Beskidzie Sądeckim, które oferuje wypoczynek z dbałością o szczegóły i komfortowym relaksem. Bogata infrastruktura hotelowa z zapleczem rekreacyjnym i atrakcjami regionu tworzy idealne połączenie do spędzenia rodzinnego urlopu w górach.

Hotel położony jest w Muszynie z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Obiekt oferuje Gościom pokoje o wysokim standardzie, co sprawia że każdy poczuje się w nim wyjątkowo i komfortowo. Za oknami podziwiać można wspaniałe górskie krajobrazy, Goście mają widok na malownicze pasmo Jaworzyny Krynickiej, a doskonałe czyste powietrze sprzyja rodzinnemu wypoczynkowi w górach, a także uprawianiu sportów i aktywnej turystyce.

Hotel Klimek - Muszyna


Dla osób preferujących aktywny wypoczynek Hotel Klimek****SPA jest idealną bazą wypadową do górskich wędrówek lub rowerowych wycieczek. Spod hotelu prowadzi trasa szlakiem turystycznym na Bacówkę nad Wierchomlę lub Jaworzynę Krynicką. W sezonie letnim obiekt oferuje też inne aktywności, jak tenis, siatkówkę plażową i nordic walking. Z kolei zimą stoki Jaworzyny Krynickiej i Wierchomli zapewniają doskonałe warunki do uprawiania sportów zimowych. W pobliżu Hotelu Klimek znajdują się wyciągi i stacje narciarskie - Krynica Zdrój, Jaworzyna Krynicka, Wierchomla i inne. Hotel Klimek promuje filozofię zdrowego stylu życia, stwarzając doskonałe warunki do sportu i rekreacji. W obiekcie można poćwiczyć na siłowni, wypożyczyć rower, czy skorzystać z profesjonalnych treningów fitness z instruktorem. Hotel posiada także kręgielnię i salę bilardową, można też zagrać w tenisa stołowego lub badmintona.

Hotel Klimek - Muszyna


Po aktywnym wypoczynku warto zregenerować ciało w luksusowym hotelowym SPA. Pod tym względem obiekt spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających Gości. SPA Hotelu Klimek oferuje szeroką gamę zabiegów, których profesjonalne wykonanie i odpowiednie połączenie zapewni wspaniały relaks i regenerację. Osoby, które chcą poświęcić więcej czasu na odnowę biologiczną, mogą skorzystać z indywidualnych programów zabiegów SPA & Wellness.

Hotel Klimek - Muszyna


Niewątpliwie największą atrakcją Hotelu jest wewnętrzny, największy w regionie, Aquapark. To kompleks basenów i atrakcji wodnych, wśród których Goście znajdą przestronny basen z wieloma wariantami hydromasażu – armatki, kaskady wodne, gejzer, przeciwprądy. W kompleksie skorzystać można także z jacuzzi oraz zrelaksować się w jednej z dwóch rodzajów saun – fińskiej oraz parowej – dostosowanych do indywidualnych predyspozycji organizmu. Ogromną frajdą jest dedykowana strefa dla dzieci, gdzie znajdują się brodziki i grzybki natryskowe, płaszcz wodny oraz długa - 74 metrowa zjeżdżalnia wodna. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwają wykwalifikowani ratownicy.

Hotel Klimek - Muszyna


Hotel Klimek****SPA to niezwykle komfortowy hotel przyjazny rodzinie. Hotelowa biblioteka, kącik zabaw z grami edukacyjnymi, kolorowy plac zabaw, huśtawki, piaskownica, zjeżdżalnia, zamek, basen z kolorowymi piłeczkami, to miejsca radosnego wypoczynku dla małych Gości. Ponadto obiekt oferuje bezpieczną i zdrową zabawę pod opieką wykwalifikowanego personelu, są to m.in. zabawy ruchowe, które poprawią aktywność fizyczną, edukacyjne, które wpłyną na rozwój, a także twórcze, wykorzystujące naturalne zdolności najmłodszych. Wszystko to odbywa się na świeżym powietrzu, bądź wewnątrz hotelu, w zależności od pogody.

Hotel Klimek - Muszyna


Wyjątkowe atrakcje dla dzieci oferuje także hotelowe SPA. Zabiegi wykonywane są przez profesjonalne kosmetyczki, które wykorzystują kosmetyki bezpieczne dla dzieci. SPA Hotelu Klimek proponuje dla maluchów:
 • Tęczowe paznokcie
 • Manicure księżniczki
 • Pedicure kopciuszka
 • Świat tatuaży
 • Masaż rączek
 • Masaż nóżek
 • Barwne pasemka

O najmłodszych Gości zadbała też hotelowa restauracja, która proponuje pełne smakołyków i odpowiednio dobrane menu. Zarówno rodzice jak i dzieci rozsmakują się w zdrowych i pożywnych posiłkach. Zapewniono ponadto atestowane krzesełka gwarantujące bezpieczny i spokojny czas degustacji oraz zestaw zabawek i malowanek, które umilą dzieciom czas w oczekiwaniu na posiłek. Oto kilka propozycji z dziecięcego menu:
 • Zupa strażaka Sama
 • Przygody Tomcia Palucha
 • Pierogi z ziemniakami i serem
 • Specjał Garfielda
 • Burger SpongeBob
 • Kompocik z domku Kubusia Puchatka


Hotel Klimek - Muszyna


Hotel Klimek to miejsce, które warto odwiedzić, można tu wypocząć wśród uroczych wzniesień gór, a otulony zielenią Beskidu Sądeckiego obiekt, pozwoli na chwile wyciszenia i przyjemnego spokoju.

HOTEL KLIMEK ★★★★ SPA
Złockie 107
33 – 370 Muszyna

Recepcja
tel. +48 18 477 82 22
e-mail: recepcja@hotel-klimek.pl
witryna: www.hotelklimek.pl


Hotel Klimek****SPA - wyjątkowe i komfortowe miejsce w Beskidzie Sądeckim - dodano: 2023-05-28

Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.