ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Najlepsze oferty last minute ze Szczecina na wakacje 2024

-
Najlepsze oferty last minute ze Szczecina na wakacje 2024
Gdzie pojechać na nadchodzący wielkimi krokami urlop? Poznaj najciekawsze propozycje wyjazdów zagranicznych dla rodzin z dziećmi.

Wakacje last minute - spontan i korzystna cena


Choć wiele osób lubi dokładnie zaplanować swoją letnią wyprawę, by oczekiwać na nią z niecierpliwością miesiącami, są też i tacy, dla których spontaniczne wyjazdy z reguły okazują się najbardziej udane. Niejednokrotnie decydują się na nie rodzice małych dzieci, które często chorują i trudno przewidzieć ich stan zdrowia ze zbyt dużym wyprzedzeniem.

Wakacje Last Minute 2024 mają również inną zaletę. Jest nią cena. Na ostatnią chwilę pozostaje zwykle kilka miejsc i aby je zapełnić, organizator obniża kwotę do bardzo atrakcyjnej. Jeżeli więc wkrótce masz wolne, a wciąż nie wiesz, dokąd się wybrać, sprawdź ofertę Last Minute TUI - biura podróży, w którym nie brak ciekawych propozycji zarówno dla singli, par, jak również rodzin z małymi dziećmi. Pamiętaj tylko by upewnić się, że wszyscy członkowie rodziny będą mieli na wyjazd aktualne paszporty lub dowody osobiste, jeśli wybieracie się do kraju członkowskiego UE.

Najpopularniejsze destynacje ze Szczecina - gdzie wyjechać na urlop?


Jedną z najciekawszych propozycji jest wypad ze Szczecina do Turcji. Bezpośrednie loty zapewniają pasażerom wysoki komfort, a wakacje na Riwierze Tureckiej zapewniają moc atrakcji oraz zwykle wymarzoną letnią pogodę. Za pośrednictwem biura podróży TUI możecie wybrać się na zorganizowany urlop w takich miejscowościach jak: Alanya, Side-Colakli, Kemer, Side, Incekum, Okurcalar, Side-Gundogdu i innych. Każda z nich ma swoje atuty oraz nieco inne warunki. Abyście mogli zabukować sobie wymarzone wakacje, przefiltruj wyświetlone oferty po interesujących opcjach takich jak np.: piaszczysta plaża, plac zabaw, menu dla dzieci, aquapark, zjeżdżalnie, menu bezglutenowe, animacje. Możecie wybrać również najdogodniejszy nocleg, czyli: pokój rodzinny, studio, apartament lub bungalow.

Zanim zarezerwujecie wakacje, zwróćcie uwagę na to, czy dany obiekt zapewnia wszelkie niezbędne dla Was udogodnienia. Szczególne znaczenie w przypadku małych dzieci mają m.in.: łóżeczka turystyczne, krzesełka do karmienia, brodzik przy basenie. Jeżeli na rodzinny wyjazd Last Minute chcecie zabrać również czworonożnego członka rodziny, upewnijcie się, że będzie on w danym obiekcie mile widziany.

Inne opcje wakacji dla rodzin z północno-zachodniej Polski


Alternatywą dla wyjazdu ze Szczecina są także loty z Bydgoszczy lub Poznania. Choć dojazd na lotnisko wymaga dodatkowego transportu, otwierają się przed Wami nowe możliwości. Co powiecie na Bułgarię, Cypr lub Grecję? Zarezerwujcie Last Minute wakacje z wyżywieniem lub All Inclusive, by ułatwić sobie wypoczynek z małymi dziećmi pod opieką. Wiele rodzin wybiera tego rodzaju urlop jako najbardziej komfortowy. Pozwala się skupić na wypoczynku i efektywnym spędzaniu czasu z najbliższymi.

Aby skrócić podróż do miejsca docelowego, wybierzcie obiekt noclegowy umiejscowiony w niedużej odległości od lotniska docelowego np. do 30 minut drogi.

Zarezerwuj rodzinne wakacje Last Minute w dobrej cenie i zacznij się pakować na upragniony urlop pełen słońca i licznych atrakcji.

Najlepsze oferty last minute ze Szczecina na wakacje 2024 - dodano: 2024-06-28

Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.