ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Inspirujące pomysły na ferie z maluchami

-
Inspirujące pomysły na ferie z maluchami
Ferie tuż, tuż! Jak sprawić dzieciakom frajdę i kreatywnie spędzić czas z rodziną? Portal turystyczny TravelBird przygotował dla Was kilka inspirujących propozycji. Pakujcie plecaki, dobre humory, energię… i w drogę!

Białe szaleństwo w Bawarii. Dzieci jadą gratis!

Pierwsze skojarzenie z feriami? Wyjazd na narty! Brzmi jak oczywistość, ale wiąże się z tym nie lada wyzwanie - znalezienie właściwej oferty w internetowym gąszczu. Co jest istotne? Dobra lokalizacja, zróżnicowanie tras, komfortowe zakwaterowanie i atrakcyjna cena. Na portalu TravelBird znajdziecie narciarski pakiet szyty na miarę, czyli: apartament 5-osobowy, skipass, karta Inzell Card Plus (zapewniająca zniżki i darmowe korzystanie z wielu atrakcji regionu), Internet i parking. Co ciekawe: 3., 4. i 5. osoba jadą za darmo!

Kilka dni w Górach Sowich z programem dla dzieci

Jak nie narty… to sanki! Gdzie? W najstarszych górach Europy. Hotel Dębowy, położony u podnóża Gór Sowich przygotował dla rodzin wiele atrakcji, a w pakiecie TravelBird znajdziecie je o 30% taniej. Dla maluchów szykują się poranki filmowe z popcornem, dyskoteka, wstęp do Dzieciolandii i Fabryki Dobrej Zabawy. Z kolei dla dorosłych - nieograniczony dostęp do strefy relaksu. Czas spędzony w rodzinnym gronie będzie niezapomiany, gdyż czeka wejściówka do Parku Wodnego Aquarius w Bielawie, ognisko z pieczeniem kiełbasek, grzane wino lub piwo oraz gorąca czekolada dla dzieci co wieczór! Ah, i nie zapominajmy, że pakiet zawiera śniadania i obiadokolacje.

Najlepsze Parki Rozrywki - Disneyland, Legoland, a może Tropikalna Wyspa?

Z całą rodziną baw się tam, gdzie atrakcji jest bez liku! Bajkowy świat Disneya może stać się rzeczywistością dla Ciebie i Twoich pociech. Wizytę w magicznej krainie połączyć można ze zwiedzaniem Paryża i rabatem 40%. A może wolisz wspólnie ze swoim dzieckiem zanurkować w barwnym świecie około 5 milionów klocków LEGO? W berlińskim LegolandŸ Discovery Centre znajdziesz też karuzele, kino 4D oraz kreatywne warsztaty modelarstwa, a na stronie TravelBird bilety wstępu o połowę taniej.
A co z tymi, którzy tęsknią za plażą, palmami i leżakowaniem? Nie muszą czekać do lata! Ferie zimowe mogą spędzić z maluchami na Tropikalnej Wyspie pod Berlinem. Na dzieciaki czeka 27-metrowa zjeżdżalnia, indyjska grota, Tropino Klub i wiele innych atrakcji. Na stronie TravelBird możecie wybierać między różnymi opcjami noclegu: hotel, apartamenty lub namioty. To największy tego typu park rozrywki w Europie, a znajduje się tuż za granicą.

Odwiedźcie stronę TravelBird i sprawdźcie inne propozycje dla Waszych pociech.

Inspirujące pomysły na ferie z maluchami - dodano: 2014-12-23

Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.