ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Hotel Zamek Ryn

-
Hotel Zamek Ryn
Hotel ZAMEK RYN**** położony wśrod mazurskiej przyrody zachęca do rodzinnego wypoczynku. Kiedyś zamek krzyżacki, dziś luksusowy hotel, kuszący gości wysokim standardem i mnóstwem atrakcji.Szczególnie dobrze czują się tu rodziny z dziećmi, gdyż właściciele obiektu w wyjątkowy sposób zadbali o swoich gości, przygotowując dla nich wszelkie udogodnienia pomocne rodzicom.Eleganckie pokoje i apartamenty wyposażone są m.in. w czajnik elektryczny, jak również foliowe torby na pieluchy. Na życzenie gości mogą zostać zabezpieczone gniazdka elektryczne, a w recepcji dostępne są dodatkowe ręczniki i pościel, wanienki, łóżeczka, jednorazowe pieluchy i termometry i nawet elektroniczna niania.

W hotelowej restauracji również pomyślano o najmłodszych, dodając do menu specjalne dania dla dzieci oraz krzesełka do karmienia, plastikowe naczynia, śliniaczki czy kolorowanki.
W ogólnodostępnych toaletach na terenie obiektu znajdują się przewijaki.

Podczas pobytu w hotelu można korzystać z wielu atrakcji, zarówno w samym zamku, jak i w najbliższej okolicy. Wielką atrakcją jest już zwiedzanie obiektu - gotyckiej warowni - z przewodnikiem. Można zobaczyć tu ekspozycję uzbrojenia z czasów średniowiecza.
W samym zamku działa Klub Malucha Bajkogród (dla gości hotelu bezpłatny) z wieloma zabawkami i grami dla dzieci oraz konsolą Xbox. W określone dni w wakacje, weekendy i święta organizowane są animacje. Jest też nowy zewnętrzny plac zabaw ze zjeżdżalniami, huśtawkami i kolorowymi domkami, stoły do tenisa stołowego, kręgielnia, bilard i symulator golfowy.Niebywałą atrakcją zarówno dla dzieci jak i rodziców są organizowane w Hotelu "Biesiady Rycerskie". Odziani w piękne stroje przeniesiecie się do niezwykłych czasów średniowiecza.
Na zamku działa również Spa Księżnej Anny oferujące relaksujące zabiegi i masaże. Przygotowano także specjalną ofertę zabiegów dla dzieci. W gotyckich podziemiach znajduje się też jedyny w swoim rodzaju basen z biczami wodnymi, gejzerami i przeciwfalą. Warto skorzystać także z jednej z dwóch znajdujących się przy nim saun.
Przy hotelu działa wypożyczalnia rowerów. W najbliższej okolicy organizowane są loty balonem czy motolotnią. Zimą można wybrać się na jeden z dwóch pobliskich stoków narciarskich w Mrągowie lub Mikołajkach. Niedaleko znajduje się Miasteczko Westernowe Mrongoville i Park Miniatur Warmii i Mazur Mazurolandia.

Hotel ZAMEK RYN****
Pl. Wolności 2
11-520 Ryn
tel.: +48 87 429 7000
mail: hotel@zamekryn.pl
witryna: www.zamekryn.pl

Hotel Zamek Ryn - dodano: 2016-05-20

Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.