Hotel SPA & Family Dom Zdrojowy w Jastarni « maluchy.pl
ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Hotel SPA & Family Dom Zdrojowy w Jastarni

-
Hotel SPA & Family Dom Zdrojowy w Jastarni
Hotel**** SPA & Family Dom Zdrojowy to wyjątkowe miejsce, położone między Zatoką Pucką, a morzem Bałtyckim, ukryte od zgiełku w pięknym, sosnowym lesie.
Dzięki swojemu położeniu, Dom Zdrojowy zapewnia komfort wypoczynku. Hotel usytuowany jest w odległości 50 m od piaszczystej plaży, w sercu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego.Dom Zdrojowy to idealne miejsce do spędzania czasu z rodziną. Dla małych gości przewidziano wiele dodatkowych atrakcji, które sprzyjają wspólnemu wypoczywaniu:
  • basen z brodzikiem i zjeżdżalnią,
  • salę zabaw z opiekunkami i animatorami,
  • park linowy,
  • letnie atrakcje na plaży,
  • specjalne strefy dla dzieci w restauracji.

Bogata oferta zabiegów SPA pozwala zrelaksować się rodzicom, a program animacji pozwala na rozładowanie energii dzieci. Do dyspozycji gości są rowery, a zimą sanki – dzięki nim w przyjemny sposób goście mogą poznać okolicę.

Hotel dysponuje 4 rodzajami pokoi, które w pełni spełniają potrzeby zarówno małych jak i dużych rodzin. Pokoje typu Economy są idealne dla pobytu rodzica z dzieckiem. Pokoje dwuosobowe mają możliwość wstawienia dostawki bądź łóżeczka dla dzieci. Pokoje typu Family Size zostały stworzone z myślą o rodzinie 2+2, wyposażone są dodatkowo w rozkładane sofy. Oprócz sofy do pokoju można wstawić łóżeczko turystyczne. Hotelowy apartament to duży, przestronny pokój składający się z dwóch pomieszczeń oraz z aneksu kuchennego. Wszystkie pokoje są przytulne, posiadają balkon i w zależności od położenia mają widok na latarnię morską, las lub dziedziniec Hotelu.
Ogromnym atutem Hotelu jest jego kuchnia, którą tworzymy z myślą o najmłodszych gościach. Zarówno w menu bufetowym (śniadania i obiadokolacje) jak i menu Restauracji Czwarte Piętro znajdują się ulubione potrawy naszych małych gości przygotowywane zawsze z produktów najwyższej jakości.

Hotel**** SPA & Family Dom Zdrojowy
ul. Kościuszki 2a
84-140 Jastarnia

Recepcja
tel. +48 58 67 99 100
tel. kom. +48 502 572 698
e-mail: rezerwacja@zdrojowy.com.pl
witryna: www.zdrojowy.com.pl

Hotel SPA & Family Dom Zdrojowy w Jastarni - dodano: 2016-11-09

Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.