Advertisement

ciąża i poród

dziecko

kobieta

dla dzieci

rodzina

podróże

zobacz koniecznie

GAIA Mother Earth - niezapomniany spektakl multimedialny

-
Błyskotliwy sukces: podwójna moc atrakcji na terenie narciarskim Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau
W lutym 2017 roku odbędzie się premiera bezprecedensowego widowiska „GAIA – Stubai Mother Earth”. To multimedialne przedstawienie ukazuje ducha innowacyjności, który panuje w Dolinie Stubai.

Ziemia aż się zatrzęsie podczas premiery narciarsko–taneczno-multimedialnego przedstawienia „GAIA – Stubai Mother Earth”, które odbędzie się 17 lutego 2016 r. w Neustift. Śnieżne stoki dzielnicy Milders zostaną zamienione w zapierającą dech w piersiach scenerię, na tle której rozegra się przejmująca historia, nigdy wcześniej w Tyrolu nie ukazana w ten sposób.

Pomysłodawcą, choreografem i reżyserem widowiska jest Enrique Gasa Valga, światowej sławy tancerz, choreograf i dyrektor baletu w teatrze Tiroler Landestheater. Wieloletnie doświadczenie Sztubajczyków związane ze śniegiem i sportami zimowymi pozwoliło stworzyć wyjątkową, plenerową scenę dla tego bezprecedensowego spektaklu, będącego połączeniem tańca, jazdy na nartach, emocjonującej muzyki i pokazów multimedialnych. Przedstawienie „GAIA – Stubai Mother Earth” zostanie wystawione dwukrotnie: 17 i 24 lutego 2017 r. o godz. 18:30 przy stacji kolejki Sonnberglift w Neustift/ Milders.
GAIA Mother Earth - niezapomniany spektakl multimedialny - dodano: 2017-01-10

Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.