ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Bogata oferta dla dzieci w korzystnych cenach

-
Bogata oferta dla dzieci w korzystnych cenach
Doskonałe warunki do ekscytujących wypraw narciarskich czekają na fanów sportów zimowych w czterech ośrodkach Doliny Stubai, w tym na największym terenie lodowcowym w Austrii. Dzięki atrakcyjnej polityce cenowej, goście mogą liczyć na liczne rabaty, zniżki i dodatkowe korzyści.

Idealne miejsce dla rodzin

Dzieci poniżej dziesiątego roku życia, w towarzystwie osoby dorosłej ze ski passem, mogą jeździć na nartach za darmo w czterech ośrodkach narciarskich doliny: na lodowcu Stubai, Schlick 2000, Serlesbahnen Mieders i Elferbahnen Neustift. To realna oszczędność dla rodzinnego budżetu. Dzięki bogatej ofercie skierowanej do rodzin, pozytywnie ocenianej przez lokalne i zagraniczne media, Dolina Stubai była już kilkukrotnie nagradzana tytułem najbardziej przyjaznego rodzinie regionu w Alpach. Zawdzięcza to m.in.:
 • profesjonalnym usługom opieki nad dziećmi (w tym niemowlakami),
 • dużej ilości łatwych i szerokich tras,
 • korzystnym cenom karnetów
 • oraz dogodnej ofercie wypożyczalni sprzętu dla rodzin z dziećmi.

Wysoko oceniono również całoroczny program BIG Family Stubai, stworzony z myślą o najmłodszych, oferujący wiele korzyści, szczególnie w zimie.

Lodowiec Stubai to bogata oferta dla dzieci:
 • sympatyczne maskotki – yeti B.BIG i kuleczka Mini B. – witają dzieci i młodzież w szkółce narciarskiej BIG Family, zachęcając do nauki i zabawy. Kurs jazdy na nartach dostępny jest już dla dzieci powyżej czwartego roku życia,
 • młodsze maluchy mogą bawić się i odkrywać zimowy krajobraz na terenie Minilandu. Dzieci mają tu doskonałą opiekę przez cały czas, również podczas przerwy obiadowej
 • kolorowy plac do nauki jazdy BIG Family Kinderland,
 • przedszkole BIG Family Kindergarten (cena za 1 dzień opieki, wraz z posiłkami, wynosi 36 euro, www.schischule-neustift.com)
 • restauracja dla dzieci BIG Family Kinderrestaurant
 • co tydzień organizowane są przejażdżki ratrakiem (w każdy wtorek od 20 grudnia br. do końca marca 2017 r., koszt – 2 euro)
 • w jaskini lodowej (Eisgrotte) niedaleko stacji kolejki Eisgrat można poznać fascynujący świat wiecznego lodu (otwarta od 17 grudnia br. do 7 maja 2017 r., wstęp bezpłatny dla dzieci do 10 lat, młodzież płaci 3 euro, dorośli – 5,5 euro).

Zarówno młodzi, jak i starsi mogą cieszyć się jazdą na nartach na świetnie przygotowanych trasach zjazdowych BIG Family Boardercross, kilometrowej BIG Family Funslope oraz na szerokich, komfortowych nartostradach.

Ośrodek narciarski Schlick 2000 również posiada bogatą ofertę dla dzieci:
 • do szkółki BIG Family w zaprasza tutejsza maskotka – świstak BIG Ron
 • dzieci mogą korzystać z kilku wyciągów taśmowych, karuzeli narciarskiej, tras do slalomu z kolorowymi flagami oraz łagodnego stoku. Wszystkie gry i zabawy organizowane są przez doświadczonych i cierpliwych instruktorów narciarskich
 • w szkółce jest również świetlica Big Ron z pokojem zabaw, łóżeczkami do leżakowania oraz pokojem przystosowanym do przewijania niemowlaków
 • działa tu także żłobek dla maluchów powyżej trzeciego miesiąca życia, które można oddać pod opiekę bez wcześniejszej rezerwacji. Dużą zaletą świetlicy jest jej lokalizacja: znajduje się bezpośrednio w ośrodku narciarskim, więc rodzice mogą odwiedzać swoje pociechy w dowolnym momencie. Całodzienna opieka, bez obiadu, kosztuje tu 33 euro (www.schischule-stubai.at).


Bogata oferta dla dzieci w korzystnych cenach - dodano: 2017-01-17

Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.