ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Blue Marine Mielno - ośrodek wyjątkowy pod każdym względem

-
Blue Marine Mielno - ośrodek wyjątkowy pod każdym względem
W trosce o rodziny z dziećmi stworzyliśmy miejsce idealne do zdrowego wypoczynku nad morzem. W komforcie, spokoju i z dala od zatłoczonych nadmorskich kurortów, a jednocześnie tylko 150 metrów od pięknej plaży z jednej i jeziora Jamno z drugiej strony!
To magiczne miejsce na udany urlop nad morzem z całą rodziną, o każdej porze roku i bez względu na pogodę. U nas zawsze świeci słońce pozytywnych emocji i odprężającego relaksu.
Apartamentowiec Blue Marine Mielno łączy w sobie elementy z pozoru niemożliwe do pogodzenia – komfort hotelu trzygwiazdkowego z domową, niemal swojską atmosferą, w której każdy doskonale się czuje. Został zaprojektowany w taki sposób, aby w pełni zaspokoić potrzeby rodzin z dziećmi. Przestronne, komfortowe pokoje, pyszna domowa kuchnia i liczne atrakcje zapewniają wszystkim naszym gościom zasłużony relaks i sprawiają, że długo wyczekiwany urlop z dziećmi nad morzem będzie udany, nawet podczas pochmurnych dni.

Szereg wprowadzonych przez nas, z myślą o rodzinach z dziećmi, udogodnień i atrakcji zostało docenione przez Kapitułę VIII edycji konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie. W czasie przeprowadzonego audytu konkursowego nasz obiekt oceniono na najwyższą kategorię konkursową – 5 słoneczek.
Na terenie ośrodka znajdują się: basen, sauna, gabinety SPA & Wellness (zabiegi relaksacyjne i odnowa biologiczna), a także zaplecze rekreacyjne (wypożyczalnia sprzętu sportowo-rekreacyjnego i plażowego), pokoje zabaw dla najmłodszych i starszych dzieci i wiele innych atrakcji.
Z myślą o naszych najmłodszych gościach stworzyliśmy salę zabaw, w której dzieci pod opieką animatorów mają zapewnione liczne atrakcje, m.in.:
  • kolorowa Kulkolandia,
  • zabawy plastyczno-manualne,
  • seanse kinowe
  • wspólne tańce, śpiewanie piosenek i wesołe zabawy w grupie, sprzyjające nawiązywaniu nowych przyjaźni.
  • gry i zabawy plenerowe na plaży pod okiem animatorów
  • kulinarne wyzwania przy pomocy naszego szefa kuchni

Gdy aktywna zabawa zmęczy najmłodszych, mali goście zawsze mogą zajrzeć do królestwa klocków, biblioteczki lub kącika gier planszowych. Na terenie naszego ośrodka znajduje się również bezpieczny plac zabaw dla dzieci.

Warto wiedzieć, że w sezonie wakacyjnym raz w tygodniu odwiedza nas iluzjonista Apollino oraz cyrk SZOK, specjalizujący się w przedstawieniach artystyczno-cyrkowych dla dzieci, młodzieży oraz ich rodziców. Dobra zabawa, uśmiech i rozrywka – gwarantowane.
Na starsze dzieci i młodzież czekają również piłkarzyki, konsole Xbox, stół do ping-ponga, a także gry typu cymbergaj, które są doskonałym sposobem na wesołe spędzenie czasu w grupie. Śmielszym dzieciom proponujemy ciekawe i rozwijające zabawy w kalambury czy wieczorki karaoke.

Jeśli nasi goście chcieliby odpocząć od plażowania, to można urządzić sobie wycieczkę rowerową wokół jeziora Jamno lub wybrać inną z wielokilometrowych tras rowerowych. Nasz ośrodek posiada wypożyczalnię rowerów zarówno dla dorosłych jak i
dzieci.
Tuż przy Blue Marine Mielno ma swój przystanek tramwaj wodny Koszałek, którym w sezonie letnim można się wybrać na wycieczkę do Koszalina. Zabiera na pokład 67 osób, ma także zabezpieczone miejsca na wózki inwalidzkie i rowery. Podróż na drugi brzeg trwa około 20 minut.

Z jednej strony morze, cicha i niezatłoczona plaża, z drugiej – beztroska zabawa, atrakcje turystyczne oraz aktywny wypoczynek gwarantują doskonały, udany i rodzinny urlop. Wszystkich, którzy chcieliby odpocząć od miejskiego zgiełku, zadbać o swoje zdrowie i urodę, a dzieciom zapewnić moc atrakcji - zapraszamy do Blue Marine Mielno.

BLUE MARINE MIELNO
ul. Gen. Maczka 32 (d. Świerczewskiego)
76-032 Mielno

Recepcja:
tel. kom. 530 144 511
tel. 94 355 60 66
e-mail: recepcja@bluemarine.pl
witryna: www.bluemarine.pl/pl

Dział sprzedaży
tel. kom. 530 148 015
e-mail: sprzedaz@bluemarine.pl

Blue Marine Mielno - ośrodek wyjątkowy pod każdym względem - dodano: 2017-03-21

Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.