Ośrodek Wypoczynkowy WEZAJ - udany wypoczynek w Puszczy Noteckiej « maluchy.pl
ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Ośrodek Wypoczynkowy WEZAJ - udany wypoczynek w Puszczy Noteckiej

-
Ośrodek Wypoczynkowy WEZAJ - udany wypoczynek w Puszczy Noteckiej
WEZAJ to doskonały wybór umożliwiający spędzanie rodzinnie wolnego czasu w Krainie 100 Jezior, na łonie natury, wśród pięknych krajobrazów Puszczy Noteckiej. To kompleks komfortowych, całorocznych domków zaprojektowanych tak aby naturalnie wpasowały się w otaczający krajobraz. Ośrodek położony jest na skraju wsi Zatom Nowy, w malowniczej dolinie Warty, w granicach Sierakowskiego Parku Krajobrazowego.

W Ośrodku nie sposób się nudzić. Całe rodziny mogą korzystać z wielu atrakcji jakie przygotowano - duży teren zachęca do zabawy, aktywnego wypoczynku czy też leniwego relaksu.
Z myślą o najmłodszych gościach powstał na terenie ośrodka Zaczarowany Ogród, jedyny taki w okolicy plac zabaw dla dzieci. Cały wysypany miękkim piaskiem, kryje w sobie mnóstwo atrakcji od huśtawek po zjeżdżalnie, dwie duże trampoliny, zjazd na linie (tzw. tyrolka).

Starsze dzieci jak również dorośli mogą korzystać m.in. z boiska do siatkówki plażowej, tenisa stołowego, szachów plenerowych a wieczorami usiąść wspólnie przy ognisku.
W bezpośrednim sąsiedztwie Ośrodka znajduje się stadnina koni, organizowane są przejażdżki bryczką, istnieje możliwość zorganizowania spływu kajakowego, a także jazdy prawdziwą amfibią. Do dyspozycji gości jest także kameralna plaża nad jeziorem Barlin położona 15 minut spacerem od Ośrodka, do tego liczne szlaki piesze i ścieżki rowerowe prowadzące do wielu ciekawych miejsc tj. 7 rezerwatów przyrody, wieża widokowa, zagroda bawołów wodnych, ruiny kopalni i wielu innych.
Ośrodek oferuje całoroczne domki, na które składa się:
  • salon z kominkiem i telewizją
  • dwie sypialnie (2 i 3-osobowa)
  • kompletnie wyposażony aneks kuchenny
  • łazienka z prysznicem
  • zadaszony taras z grillem

Ponadto Ośrodek zapewnia:
  • bezpłatny dostęp do Internetu
  • dla niemowląt bezpłatnie udostępniane łóżeczko, wanienkę, krzesełko do karmienia
  • możliwość wykupienia pozwolenia wędkarskiego na pobliskie jezioro
  • wypożyczalnia rowerów i ręcznych wózków drewnianych
  • monitorowany parking

Malownicze widoki, spokojna okolica i świeże powietrze to podstawowe elementy sprzyjające udanemu wypoczynkowi.

Ośrodek Wypoczynkowy WEZAJ
Zatom Nowy 18B k/Sierakowa
64-400 Międzychód
woj. wielkopolskie

Kontakt
tel.: +48 95 748 99 66
kom. +48 695 694 040

e-mail: rezerwacja@wezaj.pl
witryna: www.wezaj.pl

Ośrodek Wypoczynkowy WEZAJ - udany wypoczynek w Puszczy Noteckiej - dodano: 2017-07-05

Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.