ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Gryf Tour - wyjątkowe ośrodki w Rewalu

-
Gryf Tour - wyjątkowe ośrodki w Rewalu
Ośrodek Jantar

Ośrodek Jantar znajduje się w centralnej części Rewala i zajmuje powierzchnię około 2000 m2. Dysponuje bardzo bliskim zejściem na plażę, które oddalone jest od budynku o jedyne 20 metrów. Plaża przy ośrodku stanowi wspaniałą bazę wypadową dla miłośników kąpieli morskich i słonecznych.

W Ośrodku Jantar znajduje się 110 miejsc noclegowych rozmieszczonych w pięciu apartamentach oraz pokojach 2, 3 i 4-osobowych. Każdy pokój i apartament są komfortowo wyposażone, posiadają pełen węzeł sanitarny oraz telefon. Każdy z gości w swoim pokoju znajdzie niezbędny sprzęt plażowy – leżaki, koc czy parawan.
W obiekcie znajduje się nowoczesna widokowa winda, z której rozpościera się przepiękny widok na morze.

Na terenie ośrodka goście mają do dyspozycji:
– basen o wymiarach 14m x 6m
– saunę suchą
– przeróżne zabiegi SPA, takie jak: masaż klasyczny, drenaż limfatyczny, borowina, masaż leczniczy z elementami terapii manualnej oraz wiele innych.
Dla najmłodszych gości ośrodek także przygotował coś specjalnego – przepiękny plac zabaw, w którym można spędzić długie godziny na świeżym powietrzu. W razie niepogody ośrodek proponuje dzieciom salę zabaw.
Jantar to idealne miejsce spotkań dla rodzin. W chłodniejsze wieczory można rozpalić ognisko lub skorzystać z grilla. Na gości lubiących aktywny wypoczynek czekają rowery oraz kije do Nordic Walkingu, które bez problemu można wypożyczyć w recepcji.
Ośrodek Jantar dysponujemy płatnym, monitorowanym parkingiem.

Ośrodek Wypoczynkowy JANTAR
ul. Warszawska 29 (wjazd od Mickiewicza)
72-344 Rewal

tel. +48 91 38 62 746
tel. kom. +48 663 544 000
e-mail: rezerwacja@jantarrewal.pl
witryna: www.jantarrewal.pl


Ośrodek Amber

Ośrodek Amber to komfortowe apartamenty i domki blisko morza z wieloma atrakcjami.
Do dyspozycji gości jest zewnętrzny basen o wymiarach 15m x 7,5m z podgrzewaną wodą. Można w nim grać w siatkówkę i waterpolo. Dla dzieci przygotowany jest specjalny brodzik.Ośrodek zapewnia gościom:
– plac zabaw dla dzieci
– stół do tenisa
– kosz do gry w koszykówkę
– miejsce na organizację ogniska i grila
– wypożyczalnię rowerów
– organizację wycieczek rowerowych
– dwa parkingi monitorowane, niestrzeżoneOśrodek Wypoczynkowy AMBER
ul. Piastowska 19
72-344 Rewal

tel. +48 91 386 26 57
tel. kom. +48 603 958 990
e-mail: rezerwacja@amberrewal.pl
witryna: www.amberrewal.pl

UWAGA! W ośrodkach JANTAR i AMBER dzieci do lat 3 bez świadczeń (śpiące z rodzicami) gratis. Aby otrzymać rabat na dziecko powołaj się na maluchy.pl.


Willa Dana

Willa Dana położona jest 300m od plaży w spokojnej czści Rewala. Willa zaprasza gości przez cały rok - dysponuje 10 miejscami noclegowymi w pokojach 2 i 3 osobowych.
Gryf Tour - wyjątkowe ośrodki w Rewalu - dodano: 2018-03-20

Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.