ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Podróż z dzieckiem - przygoda z JAKO-O

-
Podróż z dzieckiem - przygoda z JAKO-O
Lato zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim pojawia się wizja długo wyczekiwanego, zasłużonego wypoczynku. Dla większości z nas to czas bezcenny, czas idealny na regenerację, błogi relaks oraz integrację z rodziną. Dokładnie to, czego brakuje nam na co dzień, a co jest po prostu niezbędne… nam - rodzicom oraz naszym pociechom.

Dla wielu rodziców organizacja wyjazdu z dzieckiem to nie lada wyzwanie. Począwszy od wstępnych przygotowań po wielogodzinną podróż autem czy samolotem. A to tylko niektóre z barier, z którymi możemy się zetknąć.

Powyższe dylematy często wpływają na nasz wybór dotyczący miejsca wypoczynku. W myśl zasady: im krótsza i mniej skomplikowana podróż, tym mniej stresu dla dzieci i dla nas. Oczywiście nie sposób się z tym nie zgodzić. Ale co w sytuacji, jeśli wymarzyliśmy sobie urlop nad morzem, a mieszkamy w górach, albo też złapaliśmy okazję na Last Minute, a wylot jest z odległego lotniska lub nawet innego kraju? Wówczas wielogodzinna podróż samochodem staje się nieunikniona.

Nie popadajmy jednak w panikę! Grunt to pozytywne nastawienie, odrobina wyobraźni oraz przygotowanie odpowiedniego "zaplecza". Dużo zależy od wieku dzieci. Im dziecko starsze, tym bardziej cierpliwe i więcej jest w stanie znieść. Młodsze maluchy szybciej się dekoncentrują, wymagają większej uwagi i różnorodności i z pewnością nie dadzą o sobie zapomnieć.

Aby zaoferować maluchowi jak najbardziej komfortowe warunki oraz zminimalizować potencjalny stres związany z podróżą, warto zaopatrzyć się w przydatne akcesoria. Niezbędniki, które odciągną dziecko od nudy, zaktywizują do działania oraz sprawią, że podróż stanie się nie tylko przyjemnością, ale i miłym wspomnieniem dla wszystkich.

Z tą myślą marka JAKO-O stworzyła serię produktów dedykowaną rodzinom podróżującym z dziećmi. Opracowane z uwzględnieniem nieocenionych sugestii rodziców niemieckich, spełniające najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa produkty od niemal 30 lat cieszą się powodzeniem na rynkach europejskich. A teraz także i w Polsce:

1. Porządku w aucie będzie strzegł zwierzak!


Torba i dziecięcy organizer samochodowy
Umieść z tyłu przedniego fotela uniwersalną i wielofunkcyjną torbę, która będzie służyć nie tylko jako ochrona siedzenia, ale i maskotka - organizer. Sympatyczny zwierzak przechowa dla twojego dziecka jego skarby, butelkę z piciem, kredki czy chusteczki higieniczne. Przejrzyste kieszonki sprawią, że maluch odnajdzie bez problemu wybrany przedmiot, a niepotrzebne odpadki umieści w specjalnym koszu na śmieci umiejscowionym pod mordką zwierzaka.

Więcej informacji na: https://www.jako-o.com/pl_PL/torba-do-foteli-samochodowych-ze-zwierzakiem--118985

2. Stwórz miejsce na dziecięcą twórczość


Funkcjonalna podkładka na kolana
Koniec z niewygodną pozycją i rysowaniem na kolanach! Poręczna podkładka na kolana to idealne rozwiązanie dla dzieci, które uwielbiają rysować w czasie jazdy. Drewniana konstrukcja, mięciutkie obicie i zamykane boczne kieszonki na przybory stanowią idealną alternatywę stolika. Na podkładce zmieści się kartka formatu A4, a specjalna listewka zabezpieczy przedmioty przed zsuwaniem się. Wysoka jakość wykonania, piękna i żywa kolorystyka gwarantują użytkowanie na długie lata.

Więcej na: https://www.jako-o.com/pl_PL/podk%C5%82adka-na-kolana--022067

3. Zaproś do środka nieocenionego towarzysza podróży


Rolka do spania i przytulania
Ta uniwersalna, niezwykle mięciutka przytulanka nie tylko umili dziecku podróż, ale i pomoże zasnąć! Co więcej, będzie wiernie towarzyszyć maluchowi także podczas snu! Dzięki 2 mocnym rzepom rolkę można z łatwością przymocować do pasów bezpieczeństwa. Nie ma więc obaw, że dziecko upuści ją podczas drzemki. Przytulanka posiada też wiele innych zastosowań, więc z pomocą przyjdzie nam również podczas domowych rytuałów.

Więcej informacji na: https://www.jako-o.com/pl_PL/rolka-do-przytulania-podczas-spania--123395

4. Dziecięce gry podróżne - alternatywa dla tabletu oraz komórki


Gry magnetyczne
W dobie wszechobecnej elektroniki, często zapominamy o tradycyjnych grach i zabawach. Kontaktu z telefonem komórkowym czy tabletem nie da się wyeliminować, jednak nie idźmy na łatwiznę. Wspierajmy w dziecku kreatywność, aktywujmy do działania, pozwólmy szukać rozwiązań i samodzielnie docierać do celu. Bez wątpienia zakres ruchów i pole manewru podczas podróży są ograniczone. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby zaopatrzyć malucha w gry i zabawki dostosowane do warunków panujących w aucie czy samolocie. Idealnym rozwiązaniem są zabawki oraz układanki magnetyczne. Posiadają one 3 podstawowe zalety? Po pierwsze: zastosowany mechanizm i konstrukcja takiej gry utrudniają pogubienie poszczególnych elementów. Po drugie: dziecko bawiąc się, będzie ćwiczyć koncentrację i koordynację wzrokowo – ruchową. A nie ma przecież nic lepszego niż nauka przez zabawę. Po trzecie: podróż minie dziecku szybko i przyjemnie, a przynajmniej ją nieco skróci…

Więcej na: https://www.jako-o.com/pl_PL/c/zabawa-i-nauka/zabawki-dla-dzieci/magścnetyczne-zabawki--06050800

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak przygotować się na wyjazd z dzieckiem, co ze sobą zabrać i jaki uatrakcyjnić pobyt najmłodszym, tutaj znajdziesz cenne wskazówki i porady dla rodziców.

Oferta JAKO-O to nie tylko najwyższej jakości zabawki i gry dla dzieci oraz niemowląt, ale i szeroki wybór odzieży dziecięcej, artykułów sportowych, dekoracji do pokoju dziecięcego oraz przydatnych akcesoriów praktycznych dla całej rodziny.

Na rodziców i ich dzieci czekają niecodzienne oferty specjalne, promocje, a także testy produktów oraz ciekawe konkursy z nagrodami.


Podróż z dzieckiem - przygoda z JAKO-O - dodano: 2018-05-08

Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.