ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Czas na wodne szaleństwo!

-
Czas na wodne szaleństwo!
Lato tuż tuż, a w raz z nim uwielbiane przez dzieciaki wodne zabawy. Nieważne, czy w miniaturowym basenie, morzu, czy jeziorze – wszystkie dzieciaki uwielbiają się pluskać. Poza sezonem letnim robią to przecież nawet w wannie, dlatego zdecydowanie przypadnie im do gustu seria chętnych do wodnych zabaw towarzyszy. Seria Natalia Bloopies poleca się do wodnych szaleństw.

Linia Bloopies podbiła serca dzieciaków z krajów południowoeuropejskich i od roku jest dostępna także w Polsce. Mali fani zabaw w kąpieli mogą wybierać spośród aż 6 kolorowych wzorów – laleczki różnią się od siebie kolorami strojów oraz fryzurkami, ale wszystkie tak samo mocno rozkochują w sobie dzieciaki. Na czym polega ich fenomen?

Lalek, które bezpiecznie można zabrać ze sobą do kąpieli jest niewiele, a takich uroczych po prostu nie ma. Natalia Bloopies po zanurzeniu i naciśnięcia brzuszka napełnia się wodą. Kiedy po wyjęciu na powierzchnię dziecko naciśnie jej brzuszek ponownie, lalka uroczo pluje wodą. Dzieciaki to uwielbiają.
Dodatkowo, do każdej z lalek dołączone są gogle z rurką, przez które Natalia Bloopies także umie robić wodną fontannę, a także pływackie płetwy. Laleczki sprawdzą się doskonale w czasie wakacyjnych zabaw na powietrzu, ale i urozmaicą przebieg kąpieli zachęcając do niej nawet najbardziej zagorzałego wroga wizyt w wannie.

Prosta zasada działania, uroczy wygląd, rozmiar zabawki dostosowany do niewielkich rączek okazały się kluczem do sukcesu produktu i jednym z pewniaków na liście prezentów z okazji Dnia Dziecka.


Testy Zabawkowicza
Czas na wodne szaleństwo! - dodano: 2018-05-14

Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.