Czarny Potok Resort SPA w Krynicy « maluchy.pl
ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Czarny Potok Resort SPA w Krynicy

-
Czarny Potok Resort SPA w Krynicy
Czarny Potok, to idealne miejsce w górach ściśle dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi w każdym wieku. Hotel urzeka nowoczesną architekturą oraz wyrafinowanym wnętrzem, a polskie góry dają nieskończenie wiele możliwości wypoczynku. To świetny sposób na to, aby zaszczepić w maluchach już od ich najmłodszych lat zamiłowanie do aktywnego spędzania czasu wolnego.

Oprócz eleganckich, nowocześnie urządzonych pokoi na gości czekają aż trzy restauracje, klub muzyczny, chata góralska, sale konferencyjne. Żeby gościom było wygodnie, z budynku do budynku przechodzi się szklanymi łącznikami.
Obiekt jest specjalnie przygotowany na pobyt rodzinny z uwzględnieniem wyjątkowych potrzeb rodziców najmniejszych dzieci. Mogą oni skorzystać z takich rozwiązań jak chociażby:

 • wynajęcie niani,
 • specjalne, smakowite menu dla dzieci,
 • Kids Club z piłeczkowym basenem i labiryntem z tunelami,
 • przeznaczony dla najmłodszych brodzik z fontanną - grzybkiem
Ponadto hotel dysponuje grami i książkami dla dzieci w każdym wieku. starsze dzieci mogą spędzać wolny czas w salonie gier z symulatorami i korzystac z konsoli Play Station. Do ich dyspozycji jest także specjalna sala, w której znajdują się bezpieczne meble i zabawki dla pociech w różnym wieku.
Hotel oferuje również bogaty program zajęć na świeżym powietrzu pod okiem doświadczonych animatorów. Na uczestników czekają zajęcia tematyczne oraz plac zabaw z huśtawkami i trampoliną.
W Czarnym Potoku każde dziecko jest traktowane jak VIP. Tuż przy wejściu mali goście są specjalnie witani i otrzymują:

 • plakietkę VIP
 • dyplom uczestnika gier i zabaw
 • kartę odkrywcy, która uprawnia do odebrania nagrody po zebraniu odpowiedniej liczby pieczątek
Czarny Potok posiada w swoim programie wiele atrakcyjnych cenowo letnich ofert specjalnie przygotowanych dla całych rodzin z dziećmi. Jedna z nich to Wakacje w Krynicy gwarantujący całodzienną opiekę animatorów. Na małych fanów aktywności fizycznej czekają z kolei zajęcia taneczne oraz fitness dopasowane ściśle do wieku i możliwości uczestników. W swojej letniej ofercie hotel nie zapomina też o komforcie pobytu rodziców. Specjalnie z myślą o nich przygotował takie atrakcje jak:

 • 5-gwiazdkowe SPA - 4-poziomowe Centrum Aqua & Wellness z 13 gabinetami zabiegowymi w górskim SPA, basenem, licznymi saunami oraz strefą fitness i cardio oraz Kriokomorą
 • pole do gry w mini-golfa (36 dołków i aż 5 poziomów to obietnica dobrej zabawy)
 • prywatna plaża w górach z bezpłatnymi, zapewniającymi maksymalną wygodę łóżkami plażowymi
 • na całym terenie dostępne są wygodne leżanki, kosze plażowe i hamaki do łapania promieni słonecznych
Ponadto w wakacje na najmłodszych czeka letnia akademia, a w niej zajęcia edukacyjne, plastyczne, muzyczne, animacje na zewnątrz, teatrzyk i wiele innych zabaw.
Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference
ul. Czarny Potok 65
33-380 Krynica-Zdrój

Recepcja
tel. +48 18 530 30 00
e-mail: recepcja@czarnypotok.com
witryna: www.hotelczarnypotok.pl

Czarny Potok Resort SPA w Krynicy - dodano: 2018-06-11

Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.