ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Sandra SPA - Kompleks Wczasowy w Karpaczu

-
 Sandra SPA -  Kompleks Wczasowy w Karpaczu
Kompleks SANDRA SPA w Karpaczu to idealne miejsce zarówno na pobyt szkoleniowy, konferencyjny, integracyjny, jak i rodzinny, wypoczynkowy czy regenerujący. Ośrodek łączy tradycję z nowoczesnością.

SANDRA SPA to jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Karkonoszach. Oprócz wspaniałego górskiego klimatu kompleks oferuje idealne położenie w samym sercu Karpacza.

SPA – szum wody, zapach olejków i kadzidełek, profesjonalne gabinety zabiegowe, to tylko przedsmak atrakcji, które czekają na gości w obiekcie.

Kompleks oferuje 260 pokoi 1,2 i 3-osobowych, 4-osobowych zestawów typu Studio oraz apartament. Zapewniają one miejsca dla 550 osób. Większość pokoi jest po gruntownym remoncie, który nadał im niepowtarzalny charakter łącząc nowoczesność z tradycyjną drewnianą zabudową. Każdy z pokoi wyposażony został w łazienkę, TV, telefon, lodówkę, suszarkę do włosów oraz sejf.
Szczególny nacisk położono na centrum wodne, składające się z siedmiu basenów, czterech super zakręconych zjeżdżalni oraz wodnego placu zabaw dla dzieci.
Dodatkowo do dyspozycji gości przyjeżdżających zregenerować siły i podleczyć zdrowie przygotowano bazę rehabilitacyjno–zabiegową z zabiegami z zakresu hydroterapii, fizykoterapii czy kinezyterapii.
W zależności od planowanej formy pobytu w Kompleksie przygotowano do dyspozycji gości między innymi:
  • sale i plac zabaw dla dzieci,
  • nowoczesne i komfortowe powierzchnie konferencyjno – biznesowe,
  • wspaniałe sale bankietowe,
  • ekskluzywne centrum Wellness&SPA,
  • atrakcje sportowe: salę do squash’a, 6-torową kręgielnię,
  • urocze tarasy widokowe z przepięknymi widokami,
  • pub, kawiarnię oraz przestronne sale jadalne

… a wszystko przygotowane tak, by maksymalnie wykorzystać cenny czas.


A może nad morze?SANDRA SPA to dwa miejsca na mapie Polski - dwa oblicza - jedna SANDRA. Zarówno nad morzem w Pogorzelicy, jak i w górach w Karpaczu ośrodki gwarantują odprężenie, relaks i dobrą zabawę. Goście mają zapewnioną świetną pogodę, gdyż w SANDRA SPA zawsze świeci słońce. W SANDRA SPA każdy może profesjonalnie zadbać o swoje zdrowie korzystając z pomocy doświadczonych specjalistów.Kompleks wczasowy Sandra SPA Karpacz
ul. Obrońców Pokoju 3
58-540 KARPACZ

Recepcja
tel. (+48) 75 75 191 51 (52, 53)
e-mail: rezerwacja@sandra.karpacz.pl
witryna: www.sandra.karpacz.pl

Sandra SPA - Kompleks Wczasowy w Karpaczu - dodano: 2018-07-02

Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.