ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Cottonina - idealny hotel dla rodzin z dziećmi

-
Cottonina - idealny hotel dla rodzin z dziećmi
Uzdrowisko Świeradów-Zdrój, zlokalizowane w samym sercu Gór Izerskich, znane z korzystnego mikroklimatu i bogactwa relaksu dla każdego, jest miejscem, gdzie znajduje się wymarzony hotel na wypoczynek w gronie rodziny.

Cottonina Villa&Mineral SPA Resort z powodzeniem łączy styl i przyjazny, rodzinny charakter oferując do 250 miejsc noclegowych. Obiekt znajduje się w Czerniawie, zacisznej dzielnicy Świeradowa-Zdroju i mieści się w czterech, pięknie odrestaurowanych i zaaranżowanych ze smakiem budynkach dawnej fabryki bawełny. Wszystkie budynki znajdują się na rozległym, zielonym terenie, przez który przepływa naturalny, górski strumień, zapewniając ogromny potencjał rekreacyjny i przestronność dyskretnie konkurującą z poczuciem kameralności.
Sekret hotelu przyjaznego dzieciom to troska, z jaką traktowani są najmłodsi goście. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy dzień pobytu był dla nich niezapomnianą przygodą. Specjalnie dla dzieci i ich rodziców obiekt oferuje wiele udogodnień, zapewniając komfort, bezpieczeństwo, oryginalne atrakcje i beztroską zabawę.

Wygodne i przestronne pokoje wyposażone są, m.in. w czajnik elektryczny i foliowe torby na pieluchy. Na życzenie Gości mogą zostać zabezpieczone gniazdka elektryczne, a w recepcji dostępne są dodatkowe ręczniki i pościel, wanienki, łóżeczka czy nawilżacz powietrza.

W ogólnodostępnych toaletach na terenie obiektu znajdują się przewijaki.
Bogato wyposażona hotelowa bawialnia, basen i płytki brodzik z wesołą fontanną, kolorowy plac zabaw na świeżym powietrzu, huśtawki, piaskownica, zjeżdżalnia zostały przygotowane z myślą o najmłodszych.
Dodatkowo w hotelu na dzieci czeka także miejsce do grania w siatkówkę, stół do tenisa stołowego, bilard i konsola XBox z dużym wyborem gier.
W określone dni w wakacje, ferie, weekendy i święta organizowane są animacje i atrakcje dla dzieci oraz zajęcia dla rodziców.

W hotelu działa autorskie Mineral SPA stworzone w oparciu o bogactwo złóż Gór Izerskich. Rodzinom szczególnie polecane jest Baby Eco SPA Cottoniny z zabiegami dla dzieci od pierwszego roku życia. Jego oferta oparta została na ekologicznych i bezpiecznych produktach, które powstały we współpracy ze specjalistami z zakresu dermatologii i położnictwa. Wszystkie zabiegi wykonuje się w warunkach przyjaznych dzieciom. Rodzice mogą w nich uczestniczyć jako obserwatorzy i dzięki temu nauczyć się prawidłowego wykonywania masażu lub w wypadku starszych dzieci cieszyć się wspólnie spędzonym czasem i skorzystać z właściwości pielęgnacyjnych naturalnych produktów. Rytuały SPA to doskonała okazja do wspólnego relaksu oraz budowania silnej więzi z bliskimi.
W hotelowej Restauracji Ametyst z efektowną oranżerią również pomyślano o najmłodszych, dodając do menu smakowite dania przygotowywane specjalnie dla dzieci oraz krzesełka do karmienia, plastikowe naczynia, jednorazowe śliniaczki czy kącik z kolorowankami.
Plener otaczający hotel oferuje, m.in. ścieżkę spacerową wzdłuż potoku, słoneczną łąkę z leżakami, ławki przy uroczej fontannie i zabytkowej studni, drewniany taras w pobliżu strumienia, wielkie trawniki czy przestronny parking. Poza tym na terenie hotelu działa wypożyczalnia rowerów wraz z dziecięcymi fotelikami rowerowymi, samoobsługowa stacja naprawy dla rowerów oraz narciarnia.

Od momentu rozpoczęcia swojej działalności hotel Cottonina regularnie otrzymuje prestiżowy certyfikat i rekomendację Hotelu Przyjaznego Rodzinie. To najlepsze potwierdzenie jego zaangażowania i gotowości do goszczenia rodzin z dziećmi.
Cottonina to miejsce ułatwiające rozkoszowanie się wakacjami i budowanie cennych więzi z rodziną.


Cottonina Villa & Mineral SPA Resort***
ul. Sanatoryjna 7
59-850, Świeradów-Zdrój

Recepcja
tel. +48 75 78 45 500
e-mail: rezerwacje@cottonina.pl
witryna: www.cottonina.pl
Cottonina - idealny hotel dla rodzin z dziećmi - dodano: 2018-07-18

Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.