Pomysłowe fotoprezenty pod choinkę dla dzieciaków « maluchy.pl
ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Pomysłowe fotoprezenty pod choinkę dla dzieciaków

-
Pomysłowe fotoprezenty pod choinkę dla dzieciaków
Święta tuż tuż, a wraz z nimi zbliża się wielki szał zakupowy. Szukamy lub dopiero będziemy szukać oryginalnych prezentów dla najbliższych. Pragniemy, by każdy pod choinką znalazł to, o czym marzy. W związku z tym wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy ciekawe zestawienie fotoprezentów.Jest to zbiór niezwykłych gadżetów, którym własne zdjęcia nadadzą odpowiedniego charakteru i będą wspaniałą pamiątką na długie lata. Nie będzie odkryciem Ameryki stwierdzenie, że to dzieci dostają najwięcej podarunków w tym świątecznym czasie, ale również one wyrażają najwięcej radości odpakowując kolejne prezenty. Dlatego każdy chce zostawić im pod choinką choćby skromną paczuszkę. Babcia, ciocia, rodzice, wujek, chrzestni, kuzyni... Niełatwo jest wybrać idealny upominek dla najmłodszych mając taką konkurencję, jednak naszą ofertą spróbujemy ułatwić Państwu to trudne zadanie, przed którym stoicie.

Przykładem, który zadowoli małych koneserów pisania lub rysunku jest notatnik i blok szkolny. Jeśli dziecko uwielbia rysować, to taki zeszyt może być dla niego szkicownikiem, w którym w każdym momencie będzie mógł narysować to, co go zainspiruje, a tym samym rozwijać swój talent. Spersonalizowana okładka ze zdjęciem dziecka z wakacji, czy z jego malarskim dziełem doda małemu artyście pewności siebie. Szklana kula ze zdjęciem malucha to nie tylko niepowtarzalna ozdoba pokoju i pamiątka, ale również doskonała zabawa dla malucha. Bo jak tu nie cieszyć się z płatków śniegu padających na tle własnego zdjęcia? Kolejnym ciekawym i przydatnym gadżetem jest podkładka śniadaniowa. Jeśli w domu jest więcej dzieci, to na pewno będą uradowane, gdy na stole będzie czekał na nie ulubiony posiłek na podkładce z ich własną fotografią. Także szklany zegar lub szyld na drzwi do pokoju dziecka ze śmiesznym podpisem (np. jak maluch wypowiada swoje imię - "Majysia") będą doskonałą świąteczną niespodzianką. Dziecięcy pokoik może zamienić się w prawdziwe dziecięce królestwo, gdzie nawet na poduszkach widnieją jego własne zdjęcia.Może zastanawiacie się Państwo, w jaki sposób upamiętnić w ciekawy dla dziecka sposób wspólne wakacje, urodziny, czy inne wydarzenia? Jak w jednym prezencie zamknąć wiele wspomnień na wielu fotografiach? Karty do gry memo to idealne rozwiązanie. To aż 50 kart z 25 wybranymi zdjęciami. Wspominanie lata będzie dla dziecka niezwykłą frajdą połączoną ze świetną pamięciową zabawą. Jeśli jednak potrafimy wybrać tę jedną jedyną fotografię, a dziecko nie jest już takie małe, to warto zastanowić się nad puzzlami. Dzieci uwielbiają składanie obrazków z małych elementów, a dodatkową radość sprawi im ułożenie zdjęcia całej rodziny lub jego własnego pieska.Co uwielbiają prawie wszystkie maluchy? Coś mięciutkiego, przyjemnego, do czego można się przytulić. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również ponadczasowe maskotki (miś, łoś i króliczek), które na koszulce mają wydrukowane Wasze zdjęcie. Małe rączki chętnie obejmą takiego nowego przyjaciela. Mamy coś jeszcze - kubki. Niektórzy pewnie uważają, że to banalny prezent, który kupuje się, kiedy pomysłów już na prawdę brak, a czas nagli. Nasze spersonalizowane kubki nie podlegają tym stereotypom, gdyż każdy jest inny. Małym dzieciom szczególnie polecamy magiczne kubki, które szybko i z łatwością wyczarują uśmiech nawet na zapłakanej twarzyczce. Pod wpływem gorącego napoju na czarnym jak dotąd kubku pojawia się Wasze ulubione zdjęcie - roześmianego bobasa umorusanego pierwszą zupką, malucha goniącego za domowym czworonogiem, czy dumnie prezentującego zrobionego przez siebie bałwana lub zamek z piasku. Każdy ma takie fotografie i takie wspomnienia, które ubarwią nawet najbardziej szary dzień. Różne szablony do wyboru dodatkowo uatrakcyjnią naczynie, a dzieci każdy poranek będą chciały zaczynać od herbaty lub kakao w swoim ulubionym magicznym kubku.

Wybór jest więc ogromny i z pewnością każdy znajdzie tutaj coś, co najlepiej trafi w gust dziecka. Wystarczy jedynie zdecydować, co będzie tą najlepszą niespodzianką, zamówić i przesłać nam zdjęcia, a my zajmiemy się realizacją zamówienia.
Pomysłowe fotoprezenty pod choinkę dla dzieciaków - dodano: 2018-12-11

Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.