ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Najpopularniejsze zabawki dla malucha w 2018

-
Najpopularniejsze zabawki dla malucha w 2018
Moda na zabawki stale się zmienia. Obecnie dzieci najchętniej bawią się zabawkami nawiązującymi do postaci z bajek czy kreskówek. Kolorowe, schludnie wykonane gry, puzzle oraz maskotki poprawią nastrój i dostarczą rozrywki każdego dnia. Które zabawki były najpopularniejsze w 2018?

Lalka śpiewająca Elsa


Postać sympatycznej Elsy z Krainy Lodu szybko została pokochana przez miliony dzieci na całym świecie. Powstało wiele zabawek nawiązujący do tego Disnejowskiego hitu. Przykładem może być dostępna na smyk.com lalka śpiewająca Elsa. Lalka wyposażona jest w przycisk, który włącza muzykę i sprawia, że jej sukienka zaczyna lśnić. Po skończeniu utworu wystarczy pociągnąć w dół za rękę lalki, co sprawi, że utwór odtworzy się ponownie. Korzystając z kodów rabatowych na https://alerabat.com/kod-promocyjny/smyk-com, możesz dodatkowo obniżyć cenę lalki. Na stronie dostępne jest również wiele innych kuponów z kodami zniżkowymi, dzięki którym będziesz mógł pozwolić sobie na zakup większej ilości zabawek.

Samochodzik Zygzak McQueen


Bajka Auta podobnie jak Kraina Lodu, w krótkim czasie została doceniona przez młodszych i starszych widzów. Zabawki inspirowane bajką Auta możesz kupić taniej korzystając kodów rabatowych na AleRabat.com. Szczególną postacią jest Zygzak McQueen. To właśnie on stał się inspiracją do licznych zabawek. Małe samochodziki inspirowane bajką, którymi można wykonywać kaskaderskie skoki za pomocą dołączonej wyrzutni, z pewnością dostarczą każdemu dziecku wiele radości. Starsze dzieci z pewnością zainteresują się również puzzlami do układania. W zależności od wieku dziecka można wybrać wersje składające się z mniejszej lub większej liczby elementów.

Złota kolekcja – bajki które uczą


Złota kolekcja to seria bajek i podcastów, które pozwolą dziecku zdobyć wiedzę i jednocześnie dobrze się bawić. Jest to świetny sposób na zaszczepienie w dziecku chęci do nauki. Robiąc zakupy w internetowym sklepie Smyk, skorzystaj z kodów rabatowych dostępnych na AleRabat.com i zyskaj 50% zniżki na drugi produkt. W ten sposób możesz powiększyć domową bibliotekę twojego dziecka. Wśród produktów znajdziemy propozycje takie jak kultowe Było sobie życie, Był sobie kosmos i nie tylko.

Klocki Lego


Klocki Lego to kultowa propozycja, która od lat doceniana jest przez najmłodszych. Warto zainteresować się nowościami. W 2018 roku dominowały motywy z filmów Star Wars. Poszczególne produkty umożliwiają zbudowanie własnego śmigacza, skutera czy maszyny kroczącej. Dla młodszych dzieci lepszym wyborem będzie seria Lego Duplo, której elementy są większe i bezpieczniejsze. Na stronie AleRabat.com dostępne są liczne kody zniżkowe do sklepu smyk.pl więc z pewnością, każdy zainteresowany bez trudności wybierze coś dla swojego dziecka.

Zabawki w 2018 roku nawiązywały do znanych bajek i filmów. W ten sposób dzieci mogą cieszyć się postaciami swoich ulubionych produkcji na co dzień. Wybierając zabawki dla najmłodszych, pamiętajmy o dopasowaniu ich do wieku i charakteru dziecka. W ten sposób zyskamy pewność, że maluch będzie świetnie się bawił, jednocześnie nie narażając się na żadne niebezpieczeństwo.

Najpopularniejsze zabawki dla malucha w 2018 - dodano: 2018-12-31

Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.