ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Fotogadżety, które ułatwią dzieciakom powrót z ferii zimowych

-
Fotogadżety, które ułatwią dzieciakom powrót z ferii zimowych
Ferie zimowe to wspaniały czas odpoczynku i gromadzenia wielu pięknych wspomnień, niestety dla dzieciaków te dwa tygodnie to zdecydowanie za mało. Po powrocie piękne wspomnienia wciąż w nich pozostają i czasami naprawdę trudno jest od nowa złapać szkolny rytm. Aby pomóc im w powrocie do szkolnej ławki, warto podarować im szkolne fotogadżety, takie akcesoria umilą czas spędzony w szkole, a dodatkowo pozwolą dłużej cieszyć się najlepszymi wspomnieniami z ferii zimowych.

Artykuły papiernicze z własnym zdjęciem - pomoc, która umili naukę


Powrót do szkoły po feriach nie należy do łatwych. Jeszcze chwilę temu dzieciaki spędzały beztrosko czas na zimowisku, a już muszą wracać do codziennych obowiązków. Podejmowanie nowych wyzwań ułatwią i umilą papiernicze fotogadżety. Należą do nich np. bloki szkolne, fotonaklejki, notatniki czy terminarze szkolne.

Blok szkolny w formie kołonotatnika pozwoli notować wszystkie najlepsze pomysły. Może posłużyć za większy zeszyt do ulubionego przedmiotu lub miejsce, w którym pociecha będzie zapisywać swoje spostrzeżenia. Na okładce można zamieścić ulubioną fotografię. Dobrze aby było to zdjęcie z ferii zimowych, które będzie przypominało beztroskie, miłe chwile. Podobne zastosowanie będzie miał notatnik, w którym także można zamieścić wszystkie notatki, ważne informacje czy po prostu prowadzić zeszyt szkolny z ulubionego przedmiotu.

Fotonaklejki pozwalają na podpisanie własnych rzeczy. Naklejki z własnymi fotografiami umożliwiają nadanie własnym rzeczom (zeszytom, śniadaniówce czy piórnikowi) indywidualny charakter. Podobnie jak w przypadku bloku szkolnego z własną fotografią możesz umieścić na nich zdjęcia z zimowiska. Wspólny motyw ujednolici rzeczy zabierane do szkoły, ułatwiając ich identyfikację.

Terminarz szkolny pozwoli pamiętać o wszystkich ważnych wydarzeniach i obowiązkach. Dzięki niemu będzie dużo łatwiej dopilnować wszystkich spraw. Ulubiona fotografia z ferii zimowych pozwoli z uśmiechem i radością podejść do wszystkich obowiązków. Dodatkowo doda motywacji pociechom, przypominając, że wysiłek włożony w naukę, pozwoli na spokojny odpoczynek w trakcie kolejnej przerwy szkolnej. Tym razem będą to przecież aż dwa miesiące.

Pozostałe fotogadżety do szkoły


W szkole przydadzą się nie tylko papiernicze fotoprezenty. Powrót do szkoły po minionych feriach zimowych pomogą osłodzić także różne fotogadżety. Należy do nich np. bidon aluminiowy z własnym zdjęciem. W takim akcesorium można przechowywać ulubiony napój, który długo będzie utrzymywał orzeźwiającą, niską temperaturę. Umieszczenie na takim aluminiowym bidonie zdjęcia na nartach czy snowboardzie doda mu charakteru i wprowadzi dodatkowy sportowy klimat. To świetny fotogadżet dla każdego dzieciaka uwielbiającego być aktywnym.

Każdy uczeń potrzebuje wiele energii. Nic nie doda jej tak dobrze jak pożywne drugie śniadanie. Świetnym fotogadżetem będzie pojemnik na śniadanie z ulubioną fotografią. W takiej śniadaniówce bez przeszkód zmieści się ulubiona przekąska i drugie śniadanie. Własne zdjęcie zachęci dzieciaki do sięgnięcia po posiłek. Dodatkowo umieszczenie ulubionej fotografii ułatwi identyfikację jedzenia i zapobiegnie przypadkowemu zamienieniu się rzeczami z pozostałymi koleżankami i kolegami.

Fotogadżety przydatne podczas nauki


Powrót do szkoły po skończonych feriach zimowych to nie tylko siedzenie w szkolnych ławkach, ale także powrót do odrabiania lekcji domowych. Jeśli Twoje dziecko korzysta z pomocy komputera, w którym znajduje cenne informacje niezbędne podczas odrabiania zadań domowych, to czas ten umili podkładka pod myszkę z własnym zdjęciem. Umieść na niej ulubioną fotografię z ferii zimowych, a z pewnością taki gadżet będzie miłym zaskoczeniem dla Twojej pociechy.

Dzieci spędzają nad lekcjami naprawdę dużo czasu. Dobrze, aby miały kontrolę nad tym, ile im to zajmuje. W tym celu świetnie sprawdzi się zegar z własnym zdjęciem. Takie akcesorium będzie łączyło przyjemne z pożytecznym. Umieść na nim zdjęcie z ferii zimowych, aby Twoje dziecko mogło cieszyć się ulubionymi chwilami i z radością pokazywało swój zegar tym, którzy odwiedzą jego pokój.


Fotogadżety, które ułatwią dzieciakom powrót z ferii zimowych - dodano: 2020-02-20

Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.