Advertisement

ciąża i poród

dziecko

kobieta

dla dzieci

rodzina

podróże

zobacz koniecznie

Zniżki PLL LOT dla dzieci

-
niemowlęta

Zniżka dla niemowląt dotyczy dzieci poniżej 2 roku życia, które nie zajmują osobnego miejsca na pokładzie samolotu - zniżka dla niemowląt wynosi 90 % od ceny biletu normalnego.
Niemowlę powinno podróżować pod opieką osoby dorosłej na wszystkich odcinkach podróży.

dzieci

Zniżka dotyczy dzieci w wieku od 2 do 11 roku życia - zniżka dziecięca wynosi 33 % od ceny biletu normalnego. var m3_u = (location.protocol=='https:'?'https://www.maluchy.pl/adserver/www/delivery/ajs.php':'http://www.maluchy.pl/adserver/www/delivery/ajs.php'); var m3_r = Math.floor(Math.random()*99999999999); if (!document.MAX_used) document.MAX_used = ','; document.write ("<\/scr"+"ipt>"); Dziecko powinno podróżować pod opieką osoby dorosłej na wszystkich odcinkach podróży. Dziecko w wieku od 5 do 12 roku życia może podróżować bez opieki osoby dorosłej ( w tym przypadku asysta personelu pokładowego LOT jest dodatkowo płatna) - zniżka dziecięca wynosi 33 % od ceny biletu normalnego.

młodzież

Zniżka młodzieżowa dotyczy osób w wieku od 12 do 24 roku życia (tylko z legitymacją)

Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.