ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

wyprawa w Piaski (Mierzeja Wiślana)

-
Lokalizacja
nad morzem

Region
Mierzeja Wiślana

Liczba dni
1

Opis wycieczki

Całą trójką bardzo lubimy morze. Zatem tylko kiedy jest taka możliwość wybieramy się na Mierzeje Wiślaną, a ulubioną naszym miejscem jest mała wioska rybacka Piaski.

Jest to ostatnia miejscowość tuż przed granicą polsko-rosyjską. My, jak i nasz synek Marcelek uwielbiamy tu przyjeżdźać.
Atrakcją tego miejsca jest czysta plaża, na którą można dojść przez ładny lasek, port rybacki oraz zwierzęta żyjące tu, jak nigdzie, w zgodzie z człowiekiem. Są to dziki, które nie boją się ludzi, same podchodzą do nich w oczekiwaniu na jakiś miły kąsek. Jest to wielka atrakcja dla doroslych, jak i dla dzieci. Nasz synek bardzo polubił te zwierzęta, uwielbia je karmić chlebem i ziemniakami, ale oczywiście trzeba zawsze zachować zdrowy rozsądek. Jest to niesamowite uczucie zobaczyć te zwierzęta tak ufające człowiekowi. Pozatym, Piaski z drugiej strony otacza Zalew Wiślany, także stojąc tu można zobaczyć z daleka Frombork.
Po takich silnych wrażeniach zawsze idziemy na plażę, która nie jest mocno zagęszczona, a za to czysta. Mareclek bardzo lubi zbierać kamyki, których tu jest bardzo dużo, i oczywiście pluskać się w morzu.
Wszystkim, ktorzy lubią spokój polecamy to miejsce ! My je pokochaliśmy, przyjedźcie tu, a i Wy może je pokochacie !Szacowane koszty (w trakcie wycieczki - bez dojazdu)

Bardzo małeAutor(ka) opisu: Sylwia Gajownik
Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.