Ocalić od zapomnienia polską tradycje szlachecką.......... (Podlasie) « maluchy.pl
ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Ocalić od zapomnienia polską tradycje szlachecką.......... (Podlasie)

-
Ocalić od zapomnienia polską tradycje szlachecką.......... (Podlasie)
Lokalizacja
niziny

Region

Podlasie

Liczba dni
2Opis wycieczki
W sobotę rano wybraliśmy się na wycieczkę, w bardzo miłym towarzystwie babci, dziadka i rodziców do Kiermus k/Tykocina. Ku mojemu zdziwieniu powitano nas bardzo serdecznie i zakwaterowano w przepięknych pokojach nad karczmą. Wszystko było tak jak dawniej. Dworek nad Łakami ,to miejsce gdzie spotkasz życzliwych Ci ludzi, to miejsce gdzie mozna obcować z przedmiotami z minionych epok i rozkoszować swoje oczy przepiekna przyroda. Rozlewiskami starorzecza Narwii, ruinami zamków rycerskich......Całą sobote spacerowalismy na zmiane w deszczu i słońcu. Natomiast niedziela zaczęła sie obfitym śniadaniem, dla kazdego gościa bez ograniczeń, a serwowano jajecznice, smażony boczek, przerózne sery, dżemy "własnej roboty" i rózne inne smakołyki, których nie sposób wymienić. Po jedzeniu odwiedziliśmy wioske bociania w Pentowie. Pewnie rodzice chcieli zaprzyjaznić sie z jakimś bocianem i poprosić go o rodzeństwo dla mnie! Tam mieliśmy okazje obserwować przez lornetke jak rodzice opiekuja sie młodymi, czyli swoimi dziećmi. Bardzo mi się tam podobało, ciesze się ze rodzice zabieraja mnie w takie piekne miejsca. Gdzie wolniej płynie czas, gdzie najważniejszy jest człowiek i to żeby żył w zgodzie z otaczającą go przyroda. Żeby nikt drugiemu nie przeszkadzał zaistnieć. Gdzie razem z młodymi bocianami mogę poznawać świat.

Pozdrawiam Wszystkich Filip.
W moim imieniu pisała mama, bo ja jeszcze nie umiem pisać.


Proponowane miejsca noclegów (dla wycieczek kilkudniowych)

Kiermusy 100 zł, Pentowo 35 zł/doba za jedna osobe - male dzieci nie płaca


Szacowane koszty (w trakcie wycieczki - bez dojazdu)

śniadanie w cenie noclegu, obiad niezaleznie od ilosci, każdy 30 zł, zwiedzanie Pentowa 2 złAutor(ka) opisu: Ewelina Błaszczak
Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.