Nad morze - Pomorze Środkowe « maluchy.pl
ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Nad morze - Pomorze Środkowe

-
Nad morze - Pomorze Środkowe
Nazwa wycieczki Nad morze

Lokalizacja nad morzem

Region Pomorze Środkowe

Liczba dni 2
Opis wycieczki


Wyruszyłyśmy (ja mama, córka Iga i ciocia) z naszej rodzinnej miejscowości o 9:00 rano, podróż przebiegła pomyślnie. Gdy dojechałyśmy na miejsce od razu znalazłyśmy miejsce naszego noclegu. Pokoik był mały ale bardzo przyjemny. Nie czekając długo od razu wyruszyłysmy na podbój morskich piasków. Okazało się, że nad samym morzem wieje wiatr jak oszalały. Ale nam to nie przeszkadzało. Woda zimna - 12St. Ale za to piasek był mięciutki. Moja córka oszlała z radości. Od razu zabrała sie za kopanie piasku i robienie babek. Po długim spacerze poszłyśm cos zjeść. Spacer był tak meczący, że moja córka zjadła całą miskę zupy, co jest sztuką.
Na następny dzień okazało się, że woda ma już 17 st., więc nie namyślając się długo wkoczyłyśmy do wody, ale szybko z niej uciekłyśmy, nie była taka ciepła.
Ale za to słonko prażyło i mogłyśmy sie poopalać. W cudzyłowie poopalać, bo moja córka nie pozwoliła na to. Wielką frajdą dla niej było zasypywanie nóg i rąk w piasek i zbieranie kamieni.
Jednak przyszedł czas powrotu do domu. ciężko było nam odjeżdżać. Ale postanowiłyśmy wrócić tu jeszcze tego lata.


Proponowane miejsca noclegów (dla wycieczek kilkudniowych)

Kwatery prywatne w domkach, na każdej ulicy i w każdym domku.


Szacowane koszty (w trakcie wycieczki - bez dojazdu)

250,00


Co warto zobaczyc (atrakcje dla dzieci)


Imie: Agnieszka

Nazwisko: Woronowicz

Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.