ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Międzybrodzie (Beskidy)

-
Międzybrodzie (Beskidy)
Nazwa wycieczki Międzybrodzie

Lokalizacja góry

Region Beskidy

Liczba dni 3Opis wycieczki
Pojechaliśmy z naszym prawie 5-cio letnim synem do Międzybrodzia Żywieckiego na trzydniową wycieczkę. Już pierwszego dnia w piątek po ulokowaniu się na prywatnej kwaterze wybraliśmy się na dłuższy spacer. Celem naszej wędrówki było lotnisko z którego startują samoloty i szybowce. Oskarek był zachwycony, więc utknęliśmy tam na dłużej. Zresztą widok z lotniska był wspaniały tak więc podziwialiśmy okolice. Stamtąd było już niedaleko do kolejki linowej, która prowadziła na górę Żar, więc potem udało nam się namówić synka i wjechaliśmy na sam szczyt..Tam też zrobiliśmy mnóstwo zdjęć, zjedliśmy i pizzę i kupiliśmy małemu ciupagę - na pamiątkę. Goral wyrył na niej imię naszego synka oraz nazwę góry Żar.Po powrocie na kwaterę zrobiliśmy sobie grilla i położyliśmy Oskara spać- zasnął jak zabity.
W sobotę poszliśmy na plażę, ponieważ upał był niesamowity. Wieczorem znowu "zaliczyliśmy" lotnisko na gorącą prośbę naszego synka...Pytaliśmy się nawet o możliwość wykupienia lotu, niestety nie było licencjonowanych pilotów i dlatego można było latać tylko pojedyńczo szybowcami no i nie brali dzieci.. Może następnym razem?? Wjechaliśmy również na górę Żar po raz drugi..
Wieczorem poszliśmy na festyn i tak minął nasz kolejny dzień w Międzybrodziu.
Trzeciego dnia była już tylko plaża i wieczorny powrót do domu. Wyjazd uważam za udany, ponieważ syn był zachwycony kolejką i lotniskiem, a pogoda nam sprzyjała


Proponowane miejsca noclegów (dla wycieczek kilkudniowych)
Szacowane koszty (w trakcie wycieczki - bez dojazdu)

10 złotych - wjazd kolejką w 2 strony na Zar dla osób dorosłych, dzieci za darmo.
25 złotych - dzienny pobyt osoby dorosłej, 10 złotych dziecko, wyżywienie dzienne 50 złAutor(ka) porady: Aleksandra Jędryczka
Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.