ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

KONKURS 9. Festiwalu Biegowego - Moja wymarzona trasa wspinaczkowa - Strefa Dzieci

-
KONKURS 9. Festiwalu Biegowego - Moja wymarzona trasa wspinaczkowa - Strefa Dzieci
Zadaniem uczestników konkursu jest zrobienie, narysowanie lub opisanie projektu wymarzonej "trasy wspinaczkowej". Trasa może być narysowana, zrobiona z patyków, sznurków, nici... lub nawet prawdziwych desek i drzew. W tej kwestii, pozostawiamy dowolność i liczmy na Waszą kreatywność.

Promujmy wszelkie sporty i aktywność fizyczną. Jedną z nich jest "wspinanie". Można wspinać się po płocie, drzewach, czy skałach, jednak najbezpieczniej jest w miejscach do tego przeznaczonych - jakim są parki wspinaczkowe.

W uprawianiu wszelkich sportów, a we wspinaniu przede wszystkim, najważniejsze jest bezpieczeństwo. W 100 procentach zadbali o nie twórcy Parków Linowych ABlandia. W parkach tych na wszystkich trasach linowych zastosowano bezwypięciowy system asekuracji. Każdy sportowiec jest wpinany do systemu na początku trasy linowej i wypinany dopiero na końcu trasy. Jest to najwyższy poziom bezpieczeństwa stosowany w parkach linowych na świecie, co jest szczególnie ważne gdy uczestnikami zabawy są dzieci.

W ABlandii znajduje się Strefa JUNIORA, plac zabaw dla dzieci powyżej 3 lat zbudowany w formie trasy linowej zabezpieczony siatkami asekuracyjnymi.
Na zwycięzców czeka 6 voucherów, każdy umożliwiający wejście na 2 wybrane atrakcje, ufundowanych przez Parki ABlandia. Parki znajdują się w przepięknych miejscowościach turystycznych - w Rytrze i w Krościenku n/Dunajcem. Zwycięzca będzie mógł sobie wybrać lokalizację.

Na zdjęcia Waszych prac, czekamy do 10 czerwca 2018 r. pod adresem: m.zacharias@isw.org.pl

Do maila należy, dołączyć imię, nazwisko, adres i telefon (dla kuriera).
Serdecznie zapraszamy!

ABlandia to największe parki linowe na południu Polski. Oferują mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Oprócz tras linowych, mamy tu kule wodne, emocjonujące wahadło, Wieżę Mocy i minigolfa (w Krościenku nad Dunajcem).

Regulamin konkursu na stronie organizatora.
Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.