Abc Dobrego Wychowania z Rodziną Treflików w piosence pod patronatem maluchy.pl « maluchy.pl
ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Abc Dobrego Wychowania z Rodziną Treflików w piosence pod patronatem maluchy.pl

-
Abc Dobrego Wychowania z Rodziną Treflików w piosence pod patronatem maluchy.pl
"Abc Dobrego Wychowania z Rodziną Treflików" to piękne i mądre piosenki dla dzieci, które uczą jak zachowywać się w określonych sytuacjach. Rodzina "Treflików" uwielbia przekazywać te wartości słuchaczom poprzez błyskotliwe teksty Izabeli Budzyńskiej i muzykę skomponowaną przez Wojciecha Gęsickiego.

"Rodzina Treflików" to animacja dedykowana dzieciom w wieku od 3 do 6 lat. Jej reżyserem jest Marek Skrobecki.

Największą siłą i zaletą "Rodziny Treflików" jest fabuła zbudowana w oparciu o konwencję animowanego musicalu, który opowiada o zabawnych sytuacjach, jakie w codziennym życiu spotykają Treflika, Treflinkę oraz ich przyjaciół. Serial jest błyskotliwy i dowcipny skierowany do całej rodziny. Promuje takie wartości jak: tolerancja, szacunek, przyjaźń czy więzi rodzinne.

Serial uczy jak budować relacje pomiędzy dziećmi i ich rówieśnikami oraz relacje z rodzicami, pamiętając również o więziach międzypokoleniowych. Produkcja wyróżnia się stylistyką i techniką, wciągającą i zaskakującą akcją, dialogami, które doskonale charakteryzują bohaterów.

Pod patronatem maluchy.pl
Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.