ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

12-letnia Polka zastrzelona w Szwecji!

-
12-letnia Polka zastrzelona w Szwecji!
12-letnia Polka zginęła w niedzielę nocy po godzinie 3:00 w strzelaninie na stacji benzynowej w miejscowości Norsborg w gminie Botkyrka na południe od Sztokholmu.

Stacja benzynowa w Norsborg, a także sąsiednie lokale McDonald's i Pizza Hut zostały zablokowane. Na miejscu jest policja.
Mieszkający w pobliżu Michel Rizk, który rano chciał zatankować na stacji, jest zszokowany tym, co się stało.
- To tragedia. Martwię się. Sam mam dzieci, które częstp biegną na stację, żeby coś kupić - mówi.

Dziewczynka zabita w Szwecji


Krąży kilka informacji na temat okoliczności zdarzenia. Według informacji Expressena, celem było dwóch mężczyzn z siatki przestępczej, a strzały do ​​nich miały zostać oddane z samochodu, który wjechał na stację benzynową.
Jednak policja milczy i powołuje się na tajność wstępnego śledztwa.

- Nie mogę potwierdzić żadnych takich informacji, ale chciałbym podkreślić, że bardzo potrzebujemy zeznań i obserwacji. Dopiero gdy go mamy, możemy powiedzieć, co się stało. Ustalmy, czy są to istotne obserwacje - mówi Carolina Paasikivi z Policji w Sztokholmie.

Policja nie chce również komentować, dlaczego dziewczynka była na miejscu zdarzenia o tej porze dnia. Jak donosi serwis BasedPoland to 12-letnia Polka o imieniu Adriana

[Aktaulizacja] Adrianna była córką Polki i Irańczyka
Dziewczynka zabita w Szwecji
Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.