Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Gdzie zorganizować urodziny

> 
joanna.koss73
czw, 11 wrz 2014 - 17:26
Zastanawiam się, gdzie zorganizować imprezę dla 4latki. Na kulkach, w domu z animatorem, może w pizzerii? Jeśli na kulki, to gdzie są jakieś na Pradze? A może znacie jakichś fajnych animatorów? Ja szukając animatora gdzieś się natchnęłam na [edit:moderacja] może ktoś coś o nich wie? A może urodziny w kinie? Już sama się miotam. Pomóżcie
joanna.koss73


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: czw, 11 wrz 14 - 17:14
Nr użytkownika: 44,517




post czw, 11 wrz 2014 - 17:26
Post #1

Zastanawiam się, gdzie zorganizować imprezę dla 4latki. Na kulkach, w domu z animatorem, może w pizzerii? Jeśli na kulki, to gdzie są jakieś na Pradze? A może znacie jakichś fajnych animatorów? Ja szukając animatora gdzieś się natchnęłam na [edit:moderacja] może ktoś coś o nich wie? A może urodziny w kinie? Już sama się miotam. Pomóżcie
Trio
śro, 08 paź 2014 - 15:09
Jest tego mnóstwo, ja robiłam research w sieci i wysłałam maile z zapytaniem, na kilka dostalam odpowiedź i wybrałam to co wydało mi najkorzystniejsze, no i z terminami jest różnej to warto z wyprzedzeniem o tym pomyśleć.
Trio


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 94
Dołączył: nie, 17 lis 13 - 23:39
Nr użytkownika: 43,161




post śro, 08 paź 2014 - 15:09
Post #2

Jest tego mnóstwo, ja robiłam research w sieci i wysłałam maile z zapytaniem, na kilka dostalam odpowiedź i wybrałam to co wydało mi najkorzystniejsze, no i z terminami jest różnej to warto z wyprzedzeniem o tym pomyśleć.
mopkat
pon, 27 paź 2014 - 13:49
my do tej pory robilismy w domu, i tak jak jest duzo ludzi to jest fajnie, moze jak mala podrosnie to o czyms poza pomyslimy, ale ostatnio widzialam urodzinki w kinie luna, film dla dzieciakow i zabawa przed sala
mopkat


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 17
Dołączył: wto, 21 paź 14 - 17:15
Nr użytkownika: 44,701




post pon, 27 paź 2014 - 13:49
Post #3

my do tej pory robilismy w domu, i tak jak jest duzo ludzi to jest fajnie, moze jak mala podrosnie to o czyms poza pomyslimy, ale ostatnio widzialam urodzinki w kinie luna, film dla dzieciakow i zabawa przed sala
Berenika88
śro, 12 lis 2014 - 09:12
CYTAT(mopkat @ Mon, 27 Oct 2014 - 13:49) *
my do tej pory robilismy w domu, i tak jak jest duzo ludzi to jest fajnie, moze jak mala podrosnie to o czyms poza pomyslimy, ale ostatnio widzialam urodzinki w kinie luna, film dla dzieciakow i zabawa przed sala


My też robimy najczęściej urodzinki w domu i nawet teraz wymyśliliśmy, żeby może wszystkie dzieci się poprzebierały i mój Filip strasznie chciał wyglądać elegancko także zamówiłam mu nawet specjalną marynarkę coś jak ta [edit: moderacja] także prezentował się świetnie icon_smile.gif
Berenika88


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: wto, 14 paź 14 - 08:01
Nr użytkownika: 44,663




post śro, 12 lis 2014 - 09:12
Post #4

CYTAT(mopkat @ Mon, 27 Oct 2014 - 13:49) *
my do tej pory robilismy w domu, i tak jak jest duzo ludzi to jest fajnie, moze jak mala podrosnie to o czyms poza pomyslimy, ale ostatnio widzialam urodzinki w kinie luna, film dla dzieciakow i zabawa przed sala


My też robimy najczęściej urodzinki w domu i nawet teraz wymyśliliśmy, żeby może wszystkie dzieci się poprzebierały i mój Filip strasznie chciał wyglądać elegancko także zamówiłam mu nawet specjalną marynarkę coś jak ta [edit: moderacja] także prezentował się świetnie icon_smile.gif
eluniia
śro, 12 lis 2014 - 09:58
Moja siostra ostatnio organizowała urodziny w sali zabaw, no ale miała ten plus, że to było u jej koleżanki, więc dogadały się co do kwoty. Mogła przynieść swój tort, napoje i kanapki. Dzieci bawiły się przez 3 godziny, szalały, a opiekunki puszczały fajne piosenki, zorganizowały parę zabaw wspólnie icon_smile.gif) Dużo było dzieci, więc też lepiej niż mają szaleć w domu/mieszkaniu i przynajmniej nie trzeba sprzątać icon_smile.gif))
eluniia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: czw, 30 paź 14 - 13:02
Nr użytkownika: 44,757




post śro, 12 lis 2014 - 09:58
Post #5

Moja siostra ostatnio organizowała urodziny w sali zabaw, no ale miała ten plus, że to było u jej koleżanki, więc dogadały się co do kwoty. Mogła przynieść swój tort, napoje i kanapki. Dzieci bawiły się przez 3 godziny, szalały, a opiekunki puszczały fajne piosenki, zorganizowały parę zabaw wspólnie icon_smile.gif) Dużo było dzieci, więc też lepiej niż mają szaleć w domu/mieszkaniu i przynajmniej nie trzeba sprzątać icon_smile.gif))
Marta_n
czw, 13 lis 2014 - 17:41
Cześć,
Sale zabaw są fajne ale chodzę tam z córką na każde urodziny na które jest zaproszona, więc gdy we wrześniu planowałam czwarte urodziny córki chciałam coś innego. wink.gif
Znalazłam urodziny na ściance wspinaczkowej [edit: moderacja] super zabawa i przystępna cena!!!, dla rodziców dużo miejsca. POLECAM
[edit: moderacja]
Pozdrawiam
Marta
Marta_n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: czw, 13 lis 14 - 17:32
Nr użytkownika: 44,825




post czw, 13 lis 2014 - 17:41
Post #6

Cześć,
Sale zabaw są fajne ale chodzę tam z córką na każde urodziny na które jest zaproszona, więc gdy we wrześniu planowałam czwarte urodziny córki chciałam coś innego. wink.gif
Znalazłam urodziny na ściance wspinaczkowej [edit: moderacja] super zabawa i przystępna cena!!!, dla rodziców dużo miejsca. POLECAM
[edit: moderacja]
Pozdrawiam
Marta
Agnieszka AZJ
czw, 13 lis 2014 - 23:32
Urodziny na ściance wspinaczkowej dla czterolatka ??? icon_eek.gif
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post czw, 13 lis 2014 - 23:32
Post #7

Urodziny na ściance wspinaczkowej dla czterolatka ??? icon_eek.gif

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
agnese
pią, 14 lis 2014 - 00:27
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Thu, 13 Nov 2014 - 23:32) *
Urodziny na ściance wspinaczkowej dla czterolatka ??? icon_eek.gif


nie na topie jesteś icon_razz.gif
agnese


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,091
Dołączył: pią, 10 kwi 09 - 20:19
Nr użytkownika: 26,621




post pią, 14 lis 2014 - 00:27
Post #8

CYTAT(Agnieszka AZJ @ Thu, 13 Nov 2014 - 23:32) *
Urodziny na ściance wspinaczkowej dla czterolatka ??? icon_eek.gif


nie na topie jesteś icon_razz.gif

--------------------
F. 2008
A. 2011
Pogoda
pią, 14 lis 2014 - 18:13
Hmmm, z ręką na sercu powiem, że moja czteroletnia Majka byłaby zachwycona urodzinami "na ściance".
Jej siostra jeszcze bardziej.

Obawiam się jedynie, że niektórzy potencjalni goście a już na pewno ich rodzice mogliby mieć jakieś "ale" icon_wink.gif.
Pogoda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,278
Dołączył: czw, 24 lip 08 - 20:49
Nr użytkownika: 20,867




post pią, 14 lis 2014 - 18:13
Post #9

Hmmm, z ręką na sercu powiem, że moja czteroletnia Majka byłaby zachwycona urodzinami "na ściance".
Jej siostra jeszcze bardziej.

Obawiam się jedynie, że niektórzy potencjalni goście a już na pewno ich rodzice mogliby mieć jakieś "ale" icon_wink.gif.
ulka3
nie, 24 maj 2015 - 12:40
to gdzie ty jej 18- stke zorganizujesz?icon_smile.gif najlepiej w domu z rodzina icon_smile.gif

Ten post edytował ulka3 nie, 24 maj 2015 - 12:40
ulka3


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: nie, 24 maj 15 - 12:26
Nr użytkownika: 45,898




post nie, 24 maj 2015 - 12:40
Post #10

to gdzie ty jej 18- stke zorganizujesz?icon_smile.gif najlepiej w domu z rodzina icon_smile.gif

--------------------
agniecha018
śro, 09 wrz 2015 - 12:54
Witajcie dziewczyny wink.gif , ja właśnie zmagam się z tym samym problem, mieszkam w Katowicach i niedługo zbliżają się 5-te urodziny mojej córci. Czy któraś z Was poleca jakieś ciekawe miejsce? Chodzi mi o to aby było ciekawie, miło, edukacyjnie jak i nie bardzo drogo. z góry dziękuję za odpowiedź.
agniecha018


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: śro, 09 wrz 15 - 12:40
Nr użytkownika: 46,365




post śro, 09 wrz 2015 - 12:54
Post #11

Witajcie dziewczyny wink.gif , ja właśnie zmagam się z tym samym problem, mieszkam w Katowicach i niedługo zbliżają się 5-te urodziny mojej córci. Czy któraś z Was poleca jakieś ciekawe miejsce? Chodzi mi o to aby było ciekawie, miło, edukacyjnie jak i nie bardzo drogo. z góry dziękuję za odpowiedź.
savona
czw, 19 lis 2015 - 13:24
Ja chce zorganizować swojej córce urodziny w pizzerii:) Dzieci pod okiem instruktorów przygotowują same pizze, dobierają składniki, a później oglądają proces pieczenia i mogą zjeść własnoręcznie przygotowaną pizzę. Nie jest to może najzdrowsze jedzenie, ale bez przesady, raz na jakiś czas można.
savona


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 14
Dołączył: czw, 15 paź 15 - 23:18
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 46,571




post czw, 19 lis 2015 - 13:24
Post #12

Ja chce zorganizować swojej córce urodziny w pizzerii:) Dzieci pod okiem instruktorów przygotowują same pizze, dobierają składniki, a później oglądają proces pieczenia i mogą zjeść własnoręcznie przygotowaną pizzę. Nie jest to może najzdrowsze jedzenie, ale bez przesady, raz na jakiś czas można.

--------------------
Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat! Janusz Korczak
Agnieszka AZJ
czw, 19 lis 2015 - 17:54
Dwulatce ???
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post czw, 19 lis 2015 - 17:54
Post #13

Dwulatce ???

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
salamina
sob, 21 lis 2015 - 00:26
a może imitacja amerykańskiego kinderbalu? pozapraszaj rówieśników córy z rodzicami, nie musisz wynajmowac klauna - wystarczy jak poprosisz kogoś znajomego (brata, sąsiada, kumpla) by przebrał się w jakieś kolorowe ciuchy i umalował twarz, nadmuchaj balony, zrób ciasteczka i zabawa na całego icon_wink.gif dzieciaczki mogą na przykład mieć taką zabawę, że będą rysowały klauna i bedzie konkurs na najładniejszy rysunek icon_wink.gif albo będą lukrem i kolorwymi cukiereczkami ozdabiały ciasteczka zrobione przez Ciebie icon_wink.gif wydaje mi się że niewielkim kosztem , bz wynajmowania czegokolwiek i kogokolwiek, nie musi być dużo ludzi a bedziie wesoło icon_wink.gif
salamina


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8
Dołączył: sob, 21 lis 15 - 00:17
Nr użytkownika: 46,758




post sob, 21 lis 2015 - 00:26
Post #14

a może imitacja amerykańskiego kinderbalu? pozapraszaj rówieśników córy z rodzicami, nie musisz wynajmowac klauna - wystarczy jak poprosisz kogoś znajomego (brata, sąsiada, kumpla) by przebrał się w jakieś kolorowe ciuchy i umalował twarz, nadmuchaj balony, zrób ciasteczka i zabawa na całego icon_wink.gif dzieciaczki mogą na przykład mieć taką zabawę, że będą rysowały klauna i bedzie konkurs na najładniejszy rysunek icon_wink.gif albo będą lukrem i kolorwymi cukiereczkami ozdabiały ciasteczka zrobione przez Ciebie icon_wink.gif wydaje mi się że niewielkim kosztem , bz wynajmowania czegokolwiek i kogokolwiek, nie musi być dużo ludzi a bedziie wesoło icon_wink.gif
> Gdzie zorganizować urodziny
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 26 kwi 2024 - 05:23
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama