Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Prośba do mam o wypełnienie ankiety :)

> 
Goszcz
pon, 07 lip 2014 - 11:36
Witajcie!

Jestem studentką V roku nauk o rodzinie i piszę pracę magisterską o tym w jaki sposób mamy realizują swoją rolę opiekuna. W związku z tym przeprowadzam badania i chciałabym Was bardzo poprosić o wypełnienie ankiety icon_smile.gif Dzięki temu będę będę mogła napisać pracę. Z góry dziękuję za pomoc i poświęcony czas icon_smile.gif

LINK DO ANKIETY
Goszcz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: pon, 07 lip 14 - 11:30
Nr użytkownika: 44,246




post pon, 07 lip 2014 - 11:36
Post #1

Witajcie!

Jestem studentką V roku nauk o rodzinie i piszę pracę magisterską o tym w jaki sposób mamy realizują swoją rolę opiekuna. W związku z tym przeprowadzam badania i chciałabym Was bardzo poprosić o wypełnienie ankiety icon_smile.gif Dzięki temu będę będę mogła napisać pracę. Z góry dziękuję za pomoc i poświęcony czas icon_smile.gif

LINK DO ANKIETY
conogazamiata
wto, 02 wrz 2014 - 10:11
Bardzo ważne! Bardzo proszę!
Poszukuję Rodziców dzieci uczęszczających do pierwszych trzech klas szkoły podstawowej, czyli potocznie mówiąc uczniów nauczania początkowego zintegrowanego.
Specjalnie z myślą o tych Rodzicach stworzyłam moją ankietę i byłabym niezmiernie wdzięczna za jej wypełnienie. Moje serce wierzy, że w niedługim czasie uda mi się przebadać 100 osób. Pytania są przyjemne, zamknięte, jest ich mało. Ankieta absolutnie nie wpłynie negatywnie na samopoczucie żadnej badanej osoby! Co więcej, na pewno po wykonaniu jej, gdzieś tam z tyłu głowy pojawi się przyjemne uczucie związane z tym, że się komuś pomogło. Z góry bardzo dziękuję! Agata Lewek

https://statlab.edu.pl/lime/index.php?sid=37567
conogazamiata


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: wto, 02 wrz 14 - 10:07
Nr użytkownika: 44,482

GG:


post wto, 02 wrz 2014 - 10:11
Post #2

Bardzo ważne! Bardzo proszę!
Poszukuję Rodziców dzieci uczęszczających do pierwszych trzech klas szkoły podstawowej, czyli potocznie mówiąc uczniów nauczania początkowego zintegrowanego.
Specjalnie z myślą o tych Rodzicach stworzyłam moją ankietę i byłabym niezmiernie wdzięczna za jej wypełnienie. Moje serce wierzy, że w niedługim czasie uda mi się przebadać 100 osób. Pytania są przyjemne, zamknięte, jest ich mało. Ankieta absolutnie nie wpłynie negatywnie na samopoczucie żadnej badanej osoby! Co więcej, na pewno po wykonaniu jej, gdzieś tam z tyłu głowy pojawi się przyjemne uczucie związane z tym, że się komuś pomogło. Z góry bardzo dziękuję! Agata Lewek

https://statlab.edu.pl/lime/index.php?sid=37567
> ProÅ›ba do mam o wypeÅ‚nienie ankiety :)
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 10 maj 2024 - 20:32
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama