Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Szybki poczęstunek dla niespodziewanych gości

> 
Anja
piÄ…, 29 sie 2003 - 13:53
icon_question.gif icon_confused.gif
Dziewczyny, czy zdarzają się Wam niespodziewani goście, kiedy nie macie nic specjalnego w lodówce a wypada postawić coś na stół?

Szczerze mówiąc to zwykle zamawiam pizzę, wiec idę po najmniejszej linii oporu, ale może znacie jakieś łatwe i szybkie przepisy, które warte są polecenia?

pozdrawiam

Anja
Anja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: pią, 29 sie 03 - 11:43
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,017




post piÄ…, 29 sie 2003 - 13:53
Post #1

icon_question.gif icon_confused.gif
Dziewczyny, czy zdarzają się Wam niespodziewani goście, kiedy nie macie nic specjalnego w lodówce a wypada postawić coś na stół?

Szczerze mówiąc to zwykle zamawiam pizzę, wiec idę po najmniejszej linii oporu, ale może znacie jakieś łatwe i szybkie przepisy, które warte są polecenia?

pozdrawiam

Anja
Marghe
piÄ…, 29 sie 2003 - 14:13
Ja zazwyczaj czestuję gości przeróznymi makaronami ( a jakże by inaczej) icon_biggrin.gif , czasem zachce mi sie zrobić zupkę, ale to wymaga wczesniejszych zakupowa w szafce zazwyczaj mam pomidory i makaron, w lodówce parmezan...
M.
Marghe


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,278
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 22:07
Nr użytkownika: 313




post piÄ…, 29 sie 2003 - 14:13
Post #2

Ja zazwyczaj czestuję gości przeróznymi makaronami ( a jakże by inaczej) icon_biggrin.gif , czasem zachce mi sie zrobić zupkę, ale to wymaga wczesniejszych zakupowa w szafce zazwyczaj mam pomidory i makaron, w lodówce parmezan...
M.
Edi Zet :)
piÄ…, 29 sie 2003 - 15:34
Anja,

ja polecam pyzy z nięsem (takie z torebki, mrożone) zapiekane z sosem pomidorowym i posypane żółtym serem...
Przepis podawałam kiedyś w miam, miam...więc jak masz ochotę to poszukaj, bo warto tak podać pospolite pyzy....do tago sałatka, np. z kapusty pekińskiej...
Pozdr
Edi Zet :)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,188
Dołączył: pią, 25 kwi 03 - 22:54
SkÄ…d: Radziejowice
Nr użytkownika: 651




post piÄ…, 29 sie 2003 - 15:34
Post #3

Anja,

ja polecam pyzy z nięsem (takie z torebki, mrożone) zapiekane z sosem pomidorowym i posypane żółtym serem...
Przepis podawałam kiedyś w miam, miam...więc jak masz ochotę to poszukaj, bo warto tak podać pospolite pyzy....do tago sałatka, np. z kapusty pekińskiej...
Pozdr

--------------------
Ula/2001, Igorek/2002, SzymuÅ› /2007 i Hania/2012
Maciejka
piÄ…, 29 sie 2003 - 15:55
To zależy od tego, co zwykle masz w lodówce. Ja np. zawsze mam brokuły i jajka, ateraz w sezonie pomidory. Brokuły blanszujemy(czyli lekko obgotowujemy) i studzimy, jajka gotujemy na twardo, pomidory kroimy w co tam chcesz, przyprawiamy, polewamy sosem majonezowojogurtowym (sam majonez za ostry) i podajemy gościom z chlebkiem lub lepiej ciepłymi tostami z masłem czosnkowym (sama możesz zrobić). Pyszne, proste i niebanalne!
Maciejka


Grupa: Moderatorzy
Postów: 5,889
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 19:32
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 358

GG:


post piÄ…, 29 sie 2003 - 15:55
Post #4

To zależy od tego, co zwykle masz w lodówce. Ja np. zawsze mam brokuły i jajka, ateraz w sezonie pomidory. Brokuły blanszujemy(czyli lekko obgotowujemy) i studzimy, jajka gotujemy na twardo, pomidory kroimy w co tam chcesz, przyprawiamy, polewamy sosem majonezowojogurtowym (sam majonez za ostry) i podajemy gościom z chlebkiem lub lepiej ciepłymi tostami z masłem czosnkowym (sama możesz zrobić). Pyszne, proste i niebanalne!

--------------------
Maciejka


iwo1
piÄ…, 29 sie 2003 - 18:03
paluszki ?....a tak serio

Ja też makarony różne z mięchem mielonym ,zapiekane z warzywami ,żółtym serem ,uwielbiam je ku uciesze moich bioder icon_smile.gif

Chińszczyznę ,kroję w paseczki piersi kurczaka smażę mocząc wcześniej w sosie sojowym wrzucam chińską mrożonkę do tego ryż na żółto i już

Tosty z zółtym serem i różnymi pakunkami w środku

Jajecznicę ,Omlet ,naleśniki ze śmietaną i owocami

Wszystko zależy od zawartosci lodówki

IWo
iwo1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,381
Dołączył: nie, 30 mar 03 - 12:19
SkÄ…d: StÄ…d...
Nr użytkownika: 226

GG:


post piÄ…, 29 sie 2003 - 18:03
Post #5

paluszki ?....a tak serio

Ja też makarony różne z mięchem mielonym ,zapiekane z warzywami ,żółtym serem ,uwielbiam je ku uciesze moich bioder icon_smile.gif

Chińszczyznę ,kroję w paseczki piersi kurczaka smażę mocząc wcześniej w sosie sojowym wrzucam chińską mrożonkę do tego ryż na żółto i już

Tosty z zółtym serem i różnymi pakunkami w środku

Jajecznicę ,Omlet ,naleśniki ze śmietaną i owocami

Wszystko zależy od zawartosci lodówki

IWo

--------------------
"Nigdy nie mów nigdy,bo życie potrafi zaskoczyć"
wiesiołek
pon, 01 wrz 2003 - 08:35
Ciasteczka owsiane, słynne ciasteczka owsiane, zawsze ciasteczka owsiane
wiesiołek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,573
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 16:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 151




post pon, 01 wrz 2003 - 08:35
Post #6

Ciasteczka owsiane, słynne ciasteczka owsiane, zawsze ciasteczka owsiane
lea

Go??







post czw, 04 wrz 2003 - 09:28
Post #7

polecam szybko i pysznie icon_smile.gif

sałatka - kuskus z tuńczykiem

kuskus
puszka kukurydzy
puszka lub 2 puszki tuńczyka
mała cebulka skrojona w kosteczkę
majonez

wymieszać i jeść - palce lizać !!!

lea
anonimowy

Go??







post czw, 11 wrz 2003 - 21:04
Post #8

Przygotowanie zajmie około 30 min. ale się opłaca. Szybciutko gotujemy makaron (najlepiej świderki). W międzyczasie kroimy pieczarki i podsmażamy. Dodajemy czerwoną konserwową fasolkę i kukurydzę. Do tego łyżkę majonezu (nie za dużo, tylko trochę dla smaku), przyprawiamy solą, pieprzem no i dodajemy oregano. Oregano dodaje niesamowitego smaczku.

Mniam mniam

Haga
Karaluch221
czw, 20 paź 2016 - 11:16
Fajnym pomysłem mopga być czekoladowe kieliszki https://allegro.pl/show_item.php?item=6570976214 Można podać w nich zarówno alkohol typu advocat, wiśniówka (dla gości pijacych), ale także włozyć w nie owoce i zalać bitą śmietaną, czy jakąś mase i owoce czy poo prostu samą bitą smietane - możliwości jest cała masa
Karaluch221


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: czw, 20 paź 16 - 11:14
Nr użytkownika: 48,279




post czw, 20 paź 2016 - 11:16
Post #9

Fajnym pomysłem mopga być czekoladowe kieliszki https://allegro.pl/show_item.php?item=6570976214 Można podać w nich zarówno alkohol typu advocat, wiśniówka (dla gości pijacych), ale także włozyć w nie owoce i zalać bitą śmietaną, czy jakąś mase i owoce czy poo prostu samą bitą smietane - możliwości jest cała masa
Red_Rose
pon, 16 sty 2017 - 09:23
Ja zawsze jak przychodzą goście to robię jakiś makaron, albo szybką sałatke
Red_Rose


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 48
Dołączył: czw, 01 gru 16 - 10:34
Nr użytkownika: 48,496




post pon, 16 sty 2017 - 09:23
Post #10

Ja zawsze jak przychodzą goście to robię jakiś makaron, albo szybką sałatke
> Szybki poczÄ™stunek dla niespodziewanych goÅ›ci
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 26 kwi 2024 - 05:12
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama