Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Ubezpieczenie w szkole

> 
Paka
śro, 10 wrz 2014 - 08:40
Szukałam, czy taki temat się już wcześniej pojawił, ale nie widzę. W razie czego przeniosę się do innego wątku.

Po wakacjach wszystkie moje dzieci zmieniły szkołę i na razie nikt jeszcze nie rozmawiał z nami na temat składek na ubezpieczenie.
Zastanawiam się, czy nie opłaca mi się bardziej ubezpieczyć całą trójkę na własną rękę, zamiast przez szkołę? Spotkałyście się z taką praktyką? Coś mi świta, że ktoś takie rozwiązanie polecał, ale nie wiem, czy na forum.

Pomysł mi przyszedł do głowy, bo zastanawiałam się, czy nie ubezpieczyć się od kradzieży instrumentów. Zofka w tym roku dostała nowy, dość drogi flet, a okolica szkoły jest niefajna i ktoś jej może sprzęt z ręki wybrać. Skrzypce Nutki też mamy pożyczone od koleżanki.
Paka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 74
Dołączył: wto, 10 cze 14 - 13:20
Nr użytkownika: 44,152




post śro, 10 wrz 2014 - 08:40
Post #1

Szukałam, czy taki temat się już wcześniej pojawił, ale nie widzę. W razie czego przeniosę się do innego wątku.

Po wakacjach wszystkie moje dzieci zmieniły szkołę i na razie nikt jeszcze nie rozmawiał z nami na temat składek na ubezpieczenie.
Zastanawiam się, czy nie opłaca mi się bardziej ubezpieczyć całą trójkę na własną rękę, zamiast przez szkołę? Spotkałyście się z taką praktyką? Coś mi świta, że ktoś takie rozwiązanie polecał, ale nie wiem, czy na forum.

Pomysł mi przyszedł do głowy, bo zastanawiałam się, czy nie ubezpieczyć się od kradzieży instrumentów. Zofka w tym roku dostała nowy, dość drogi flet, a okolica szkoły jest niefajna i ktoś jej może sprzęt z ręki wybrać. Skrzypce Nutki też mamy pożyczone od koleżanki.
jaAga*
śro, 10 wrz 2014 - 15:46
Paka temat z pewnością był, bo pamiętam jak z niego się upewniłam o tym, że ubezpieczenie w szkole nie jest obowiązkowe, a zaraz potem dyrektor na zebraniu grzmiał, że musimy zapłacić icon_wink.gif.
W wolnej chwili poszukam.
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post śro, 10 wrz 2014 - 15:46
Post #2

Paka temat z pewnością był, bo pamiętam jak z niego się upewniłam o tym, że ubezpieczenie w szkole nie jest obowiązkowe, a zaraz potem dyrektor na zebraniu grzmiał, że musimy zapłacić icon_wink.gif.
W wolnej chwili poszukam.

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
kalarepa78
śro, 10 wrz 2014 - 16:50
Pako, tu jest stary wÄ…tek: https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...l=ubezpieczenie
kalarepa78


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,706
Dołączył: pią, 28 sty 05 - 15:38
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 2,598




post śro, 10 wrz 2014 - 16:50
Post #3

Pako, tu jest stary wÄ…tek: https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...l=ubezpieczenie

--------------------




Paka
śro, 10 wrz 2014 - 23:43
Dzięki, można skasować ten wątek, jakby co icon_smile.gif
Paka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 74
Dołączył: wto, 10 cze 14 - 13:20
Nr użytkownika: 44,152




post śro, 10 wrz 2014 - 23:43
Post #4

Dzięki, można skasować ten wątek, jakby co icon_smile.gif
> Ubezpieczenie w szkole
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 01:20
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama